Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy chodnika w ul. Karola Szymanowskiego w Częstochowie
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Częstochowa, ulica Karola Szymanowskiego od ulicy Feliksa Nowowiejskiego do ulicy Śląskiej
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa chodnika w ulicy Karola Szymanowskiego od ulicy Feliksa Nowowiejskiego do ulicy Śląskiej w Częstochowie. Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie. Termin składania ofert: 29.06.2026 r. (zgodnie z nazwą pliku zaproszenia). Przedmiot dotyczy wyłącznie etapu projektowego.
Treść ogłoszenia
Opracowania dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa chodnika w ulicy Karola Szymanowskiego od ulicy Feliksa Nowowiejskiego do ulicy Śląskiej w Częstochowie (ZP.26.2.128.2026)
2026-06-29 15:13
Załączniki
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
87 KB
1. FORMULARZ OFERTY.doc
1. FORMULARZ OFERTY.doc
38.5 KB
4. WZÓR UMOWY.pdf
4. WZÓR UMOWY.pdf
221.25 KB
9. OPINIA KONSERWATORA.pdf
9. OPINIA KONSERWATORA.pdf
111.3 KB
5. OŚWIADCZENIE.doc
5. OŚWIADCZENIE.doc
32.5 KB
3. ZAŁACZNIK DO OPZ.pdf
3. ZAŁACZNIK DO OPZ.pdf
450.85 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (128) 29.06.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (128) 29.06.2026.pdf
335.28 KB
6. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
6. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
401.42 KB
7. ESTETYKA MIASTA.doc
7. ESTETYKA MIASTA.doc
248.5 KB
8. WYTYCZNE DLA BIURO PROJEKTOWYCH.zip
8. WYTYCZNE DLA BIURO PROJEKTOWYCH.zip
10.29 MB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy chodnika w ul. Karola Szymanowskiego w Częstochowie
Usługa projektowa obejmująca opracowanie dokumentacji dla przebudowy odcinka chodnika w Częstochowie.
Dokumenty (11)
- Instrukcja
- 2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
- 1. FORMULARZ OFERTY.doc
- 4. WZÓR UMOWY.pdf
- 9. OPINIA KONSERWATORA.pdf
- 5. OŚWIADCZENIE.doc
- 3. ZAŁACZNIK DO OPZ.pdf
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (128) 29.06.2026.pdf
- 6. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- 7. ESTETYKA MIASTA.doc
- 8. WYTYCZNE DLA BIURO PROJEKTOWYCH.zip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.