Nadzór inwestorski - Odbudowa drogi dojazdowej w Trębowcu (I etap)

Zamawiający: Urząd Gminy Mirzec, Mirzec Stary (województwo świętokrzyskie)

Budżet gminy Mirzec 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
działka nr 859/2, sołectwo Trębowiec, gmina Mirzec
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zapytanie ofertowe na pełnienie nadzoru inwestorskiego przy odbudowie drogi dojazdowej w soł. Trębowiec. Zamówienie o wartości poniżej 170 tys. zł netto. Termin realizacji robót do 30.09.2026. Wymagane uprawnienia budowlane i przynależność do Izby Inżynierów. Płatność godzinowa, rozliczenie po odbiorze robót.

Treść ogłoszenia

Znak: IN.271.33.2026.SP             Mirzec, dnia 01.07.2026 r.ZAPYTANIE OFERTOWEo wartości netto poniżej 170 000 złotych (art. 2 ust. 1 pkt 1 uPzp)Gmina Mirzec zaprasza do składania ofert cenowych na:pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem inwestycyjnympn.„Odbudowa drogi dojazdowej do pól położonej na działce nr 859/2 w sołectwie Trębowiec od granicy z sołectwem Tychów Nowy w kierunku Mirzec-Czerwona (I etap)”.I.     Zamawiający:Gmina Mirzec, Mirzec Stary 9, 27-220 Mirzec, woj. świętokrzyskie, tel. 041/ 2767191,lub 041/ 2767192, fax. 041 /[link dostępny w aplikacji], e-mail:[adres e-mail dostępny w aplikacji]. Przedmiotem zamówienia jestpełnienie nadzoru inwestorskiegonad zadaniem pn.„Odbudowa drogi dojazdowej do pól położonej na działce nr 859/2 w sołectwie Trębowiec od granicy z sołectwem Tychów Nowy w kierunku Mirzec-Czerwona (I etap)”.Opis zakresu rzeczowego nadzorowanego zadania:Szczegółowy zakres nadzorowanych robót określa przedmiar robót, który został zamieszczony przez Zamawiającego na BIP Urzędu Gminy w Mircu w zapytaniu ofertowym:[link dostępny w aplikacji] informacje i materiały dotyczące wykonania zamówienia można uzyskać w pokoju nr 303 tutejszego Urzędu Gminy w Mircu, Mirzec Stary 9, 27- 220 Mirzec.III.  Termin realizacji zamówienia–30.09.2026 r.IV.Wymagania, jakie powinni spełnić wykonawcy zamówienia w zakresie dokumentówi oświadczeń:posiadają uprawnienia do wykonywania określonej czynności – kserokopia  (poświadczona przez Wykonawcę) za zgodność z oryginałem stwierdzenia przygotowania zawodowego do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej  bez ograniczeń);posiadają niezbędna wiedzę i doświadczenie potwierdzone złożeniem poświadczenia, referencji o sprawowaniu funkcji inspektora nadzoru dla min. 1 robót budowlanych w zakresie budowy, przebudowy, remoncie dróg o długości min. 0,4 km  oraz dysponuje potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonywania zamówienia.aktualne zaświadczenie z właściwej Izby o wpisaniu na listę członków.V. Opis sposobu przygotowani oferty:Oferta powinna być sporządzona  na formularzu oferty stanowiący załącznik nr 1 w formie pisemnej, w języku polskim, które zawiera nazwę i adres Wykonawcy.Oferta powinna być:opatrzona pieczęcią firmowąposiadać datę sporządzeniazawierać adres lub siedzibę Wykonawcy, numer telefonu, NIPposiadać wartość (cenę) wykonania zamówieniaVI.  Do oferty wykonawca zobowiązuje się do przedłożenia:1. Formularza ofertowego – Załącznik nr 1;2. Zaparafowany projekt umowy – Załącznik nr 2;3. Oświadczenie Wykonawcy – Załącznik nr 3;4. Oświadczenie o braku powiązań – Załącznik nr 4;5. Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art.  7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. – Załącznik nr 5;6. Dokumenty o których mowa w pkt. IV w tym poświadczenia lub referencje dla min. 1 roboty budowlanej w zakresie nadzoru inwestorskiego budowy, przebudowy, remontu dróg o długości min. 0,4 km.VII. Miejsce i termin złożenia ofert:– ofertę należy złożyć w pokoju nr 220 (sekretariat) Urzędu Gminy w Mircudo dnia 08.07.2026 r. do godz. 1000.– oferta powinna być przesłana za pośrednictwem: poczty, kuriera lub też dostarczonaosobiście do Urzędu Gminy w Mircu.– ofertę należy złożyć w trwale zamkniętym opakowaniu z opisem –pełnienie nadzoru inwestorskiegonad zadaniem pn.„Odbudowa drogi dojazdowej do pól położonej na działce nr 859/2 w sołectwie Trębowiec od granicy z sołectwem Tychów Nowy w kierunku Mirzec-Czerwona (I etap)”.VIII.   Kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty:Zamawiający  dokona wyboru oferty najkorzystniejszej z najniższą ceną wykonania zamówienia.Niekompletne oferty (bez podpisu, ceny) nie będą brały udziału w postępowaniu.3.  Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.IX. Tryb udzielania zamówienia:Zapytanie cenowe traktujemy jako rozeznanie cenowe dla udzielania zamówienia w oparciu o art. art. 2 ust. 1 pkt 1 uPzp (Dz. U. z 2026 r. poz. 793).Zamówienie udzielone będzie zgodnie  zasadą konkurencyjności  i nie podlega przepisom Prawo Zamówień Publicznych.Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego.Wykonawca którego oferta zostanie wybrana zostanie ponadto powiadomiony pisemnie lub telefonicznie o wyborze najkorzystniejszej oferty oraz o terminie podpisania umowy.Do prowadzonego postępowania nie przysługują wykonawcy środki ochrony prawnej (protest, odwołanie, skarga).Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.X. Informacje dodatkowe:Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia  zapytania ofertowego na  pełnienie funkcji inspektora nadzoru dla ww. zadań z uwagi na unieważnienie zapytania ofertowego dla zdania pn.„Odbudowa drogi dojazdowej do pól położonej na działce nr 859/2 w sołectwie Trębowiec od granicy z sołectwem Tychów Nowy w kierunku Mirzec-Czerwona (I etap)”lub z powodu braku środków finansowych przeznaczonych dla pełnienia funkcji Inspektora nadzoru.Załączniki:Załącznik nr 1 – Formularz ofertowyZałącznik nr 2 – Projekt umowyZałącznik nr 3 – Oświadczenie WykonawcyZałącznik nr 4 – Oświadczenie o braku powiązańZałącznik nr 5 – Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art.  7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.Wójt Gminy Mirzec/-/ Mirosław SewerynZałącznik nr 1 – Formularz ofertowydocx, Dodano: 01/07/2026 o 15:20PobierzZałącznik nr 2 – Projekt umowydocx, Dodano: 01/07/2026 o 15:20PobierzZałącznik nr 3 – Oświadczenie o prowadzonej działalności gospodarczejdocx, Dodano: 01/07/2026 o 15:21PobierzZałącznik nr 4 – Oświadczenie o braku powiązańdocx, Dodano: 01/07/2026 o 15:21PobierzZałącznik nr 5 – Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 rdocx, Dodano: 01/07/2026 o 15:21PobierzKlauzula RODOdoc, Dodano: 01/07/2026 o 15:21Pobierz

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad odbudową drogi dojazdowej (I etap)

    Nadzór inwestorski przy odbudowie drogi dojazdowej w soł. Trębowiec. Zakres obejmuje kontrolę jakości, odbiory robót i nadzór nad realizacją do 30.09.2026.

Dokumenty (8)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publiczneświętokrzyskie