Dostawa gazu płynnego propan (ok. 50 000 l) na sezon grzewczy 2026/2027
Zamawiający: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W MŁODOJEWIE, Młodojewo-Parcele (województwo wielkopolskie)
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Młodojewo 92, 62-400 Słupca
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę gazu płynnego propan dla ZSP w Młodojewie. Ilość ok. 50 000 l, tankowanie do dwóch zbiorników (6400 l każdy). Termin realizacji: sezon grzewczy 2026/2027. Kryterium: najniższa cena za litr. Wymagana koncesja na obrót paliwami gazowymi. Oferta do 15.07.2026 r. do godz. 12:00.
Treść ogłoszenia
ZSP.26.01.2026
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa gazu płynnego propan w ilości około 50 000 litrów na sezon grzewczy 2026/2027
Dostawa ok. 50 000 litrów gazu propan do dwóch zbiorników (po 6400 l) w Młodojewie. Tankowanie wg potrzeb w sezonie 2026/2027.
Dokumenty (4)
- zapytanie ofertowe Gaz22.41KBdocxPobierzdocx
- formularz cenowo-ofertowy załącznik nr 114.06KBdocxPobierzdocx
- wzor umowy gaz załącznik nr 261KBdocPobierzdoc
- oświadczenie wykonanwcy ząlacznik nr 315.16KBdocxPobierzdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.