Dostawa oraz montaż systemu optoelektronicznego
Zamawiający: NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IMIENIA 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI ARMII KRAJOWEJ, Chełm
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę i montaż systemu optoelektronicznego. Tryb: dwuetapowe postępowanie otwarte w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa. Wartość poniżej 432 000 euro. Termin składania wniosków o dopuszczenie: 08.07.2026 r. CPV: 38636000-2.
Treść ogłoszenia
DOSTAWA ORAZ MONTAŻ SYSTEMU OPTOELEKTRONICZNEGO
Termin skladania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 08.07.2026 r.
Sprawa nr 19/26
Wartość zamówienia -
poniżej 432 000 euro
Wspólny słownik CPV -
38636000-2
Tryb:
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa prowadzone poza ustawą Prawo zamówień publicznych w procedurze otwartej - dwuetapowej
Pliki do pobrania
Ogłoszenie o zamówieniu - warunki udziału w postępowaniu
01.07.2026 09:20
(pdf 607.24 KB)
Zał. nr 1 - wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
01.07.2026 09:20
(pdf 578.7 KB)
Zał. nr 2 - oświadczenie dot. braku podstaw do wykluczenia
01.07.2026 09:20
(pdf 558.03 KB)
załączniki edytowalne
01.07.2026 09:20
(zip 30.96 KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa oraz montaż systemu optoelektronicznego
Dostawa i montaż systemu optoelektronicznego w trybie dwuetapowym.
Dokumenty (3)
- Ogłoszenie o zamówieniu - warunki udziału w postępowaniu 01.07.2026 09:20 (pdf 607.24 KB)pdf
- Zał. nr 1 - wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu 01.07.2026 09:20 (pdf 578.7 KB)pdf
- Zał. nr 2 - oświadczenie dot. braku podstaw do wykluczenia 01.07.2026 09:20 (pdf 558.03 KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.