Realizacja zadań z budżetu obywatelskiego w Brodnicy
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI BRODNICA, Brodnica (województwo kujawsko-pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Brodnica
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na montaż elementów małej architektury, wyposażenia placu zabaw oraz słupa ogłoszeniowego w Brodnicy. Zamówienie podzielone na trzy części. Kryterium wyboru: najniższa cena brutto. Możliwość negocjacji ceny. Termin realizacji do 30.09.2026 r.
Kluczowe wymagania
- Niezbędna wiedza, uprawnienia i doświadczenie
- Potencjał techniczny i zasoby ludzkie
- Brak powiązań osobowych lub kapitałowych z Zamawiającym
Treść ogłoszenia
Realizacja zadań zgłoszonych w ramach budżetu obywatelskiego
Zamawiający – Gmina Miasta Brodnicy, zwraca się z zapytaniem ofertowym o wycenę usługi:
Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest:
Część I:
Montaż elementu małej architektury w ramach przedsięwzięcia pod nazwą ,,Brodnicki zakątek nauki na osiedlu Gdynia" w Brodnicy przy ul. Królowej Jadwigi na terenie działki nr 863/1 Id. działki: 040201_1.0001.863/1.
Część II:
Montaż elementów wyposażenia na istniejącym placu zabaw w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Doposażenie placu zabaw przy ul. Truskawkowej" w Brodnicy przy ul. Truskawkowej na terenie działki nr 52/18 Id. działki: 040201_1.0028.52/18.
Część III:
Montaż słupa ogłoszeniowego w ramach przedsięwzięcia pod nazwą, Informacyjny Kącik przy ul. Mieszka I" w Brodnicy przy ul. Mieszka I na terenie działki nr 1721/30
Id. działki: 040201_1.0001.1721/30.
Wymagania dotyczące realizacji zamówienia:
Zakres robót zgodny z dokumentacją projektową, stanowiącą załącznik do zapytania ofertowego.
Termin realizacji zamówienia:
do 30.09.2026r.
Termin i sposób złożenia oferty przez wykonawcę:
Proszę o składanie ofert na adres siedziby Urzędu Miejskiego w Brodnicy, ulica Kamionka 23, 87-300 Brodnica (pok. 101) do dnia
12.06.2026r.
Oferty należy składać
w nieprzezroczystych, zamkniętych kopertach, opakowaniach lub przez Doręczenia: AE:PL-60752-48459-ATEGI-30. Koperta zewnętrzna powinna być zaadresowana: Urząd Miejski w Brodnicy, ul. Kamionka 23, 87-300 Brodnica + nazwa zadania.
Inne
(np. kryteria wyboru oferty, aspekty społeczne, wykaz dokumentów lub oświadczeń jaki musi dostarczyć wykonawca, termin związania ze złożoną ofertą, itp.);
Kryteria oceny ofert: najniższa cena brutto – 100 %
Zamawiający zastrzega sobie prawo do prowadzenia negocjacji ceny w przypadku gdy cena najkorzystniejszej oferty przewyższy kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Płatność:
Wynagrodzenie Wykonawcy rozliczane będzie jednorazowo, termin zapłaty wynagrodzenia za wykonany przedmiot zamówienia ustala się na 14 dni od daty złożenia Zamawiającemu faktury. Do faktury załączony zostanie protokół odbioru robót.
Podstawą zapłaty wynagrodzenia będzie faktura wystawiona przez Wykonawcę wobec Zamawiającego.
Zamówienia częściowe
- Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Opis warunków udziału w postępowaniu:
Oferenci ubiegający się o udzielenie zamówienia muszą posiadać niezbędną wiedzę, uprawnienia i doświadczenie oraz potencjał techniczny, a także dysponować osobami zdolnymi do wykonania zamówienia.
Warunki wykluczenia:
Z zamówienia zostaną wykluczeni Oferenci powiązani z Zamawiającym osobowo lub kapitałowo. Przez powiązanie kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane
z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru Inspektora nadzoru,
a Inspektorem nadzoru, polegające w szczególności na:
1) uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej;
2) posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji;
3)pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta pełnomocnika;
4) pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa
w linii prostej;
5) pozostawaniu z Inspektorem nadzoru w takim stosunku prawnym lub faktycznym, że może to budzić uzasadnione wątpliwości co do bezstronności tych osób.
Odrzucenie ofert:
Odrzuceniu podlegają oferty:
1) których treść nie odpowiada treści zapytania ofertowego tj. opisu przedmiotu zamówienia;
2) złożone przez Oferenta niespełniającego warunków, określonych w niniejszym zapytaniu;
3) które wpłynęły do Urzędu Miejskiego w Brodnicy po terminie składania ofert wskazanym w punkcie 3 tj. po dniu 12.06.2026r.
Załączniki:
1. Dokumentacja techniczna ,,Brodnicki zakątek nauki na osiedlu Gdynia"
2. Dokumentacja techniczna „Doposażenie placu zabaw przy ul. Truskawkowej"
3. Dokumentacja techniczna "Informacyjny Kącik przy ul. Mieszka I"
Metryka dokumentu
Data publikacji
2026.05.26 13:23:54
Data zmiany
2026-05-26 15:16:26
Opublikował
Małgorzata Trędowska
Zmienił
Małgorzata Trędowska
Udostępnił
Małgorzata Trędowska
Ilość zmian
2
Autor
Małgorzata Trędowska
Rejestr zmian
Rejestr zmian
Data Wytworzenia
2026.05.26
Okres ważności
od 2026.05.26 do 2026.07.31
Ilość odwiedzin
116
Części zamówienia (3)
Część 1: Część I: Montaż elementu małej architektury w ramach przedsięwzięcia „Brodnicki zakątek nauki na osiedlu Gdynia”
Montaż elementu małej architektury na osiedlu Gdynia przy ul. Królowej Jadwigi.
Część 2: Część II: Montaż elementów wyposażenia na istniejącym placu zabaw przy ul. Truskawkowej
Montaż elementów wyposażenia na placu zabaw przy ul. Truskawkowej w Brodnicy.
Część 3: Część III: Montaż słupa ogłoszeniowego przy ul. Mieszka I
Montaż słupa ogłoszeniowego w ramach projektu „Informacyjny Kącik przy ul. Mieszka I”.
Dokumenty (3)
- 1. Dokumentacja techniczna ,,Brodnicki zakątek nauki na osiedlu Gdynia"pdf
- 2. Dokumentacja techniczna „Doposażenie placu zabaw przy ul. Truskawkowej"pdf
- 3. Dokumentacja techniczna "Informacyjny Kącik przy ul. Mieszka I"pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.