Wykonanie okresowych przeglądów dróg w Częstochowie
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Częstochowa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na wykonanie okresowych przeglądów podstawowych dróg (krajowych, wojewódzkich, powiatowych oraz gminnych) na terenie Częstochowy. Prace terenowe mają być realizowane od września. Termin realizacji: 100 dni od zawarcia umowy.
Kluczowe wymagania
- brak przesłanek wykluczenia
- posiadanie zdolności technicznych i zawodowych
- dysponowanie odpowiednimi osobami (wymagany wykaz osób)
Treść ogłoszenia
Wykonanie okresowych przeglądów podstawowych rocznych dróg w granicach administracyjnych miasta Częstochowy
2026-07-02 10:06
Załączniki
5b. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - ZADANIE NR 2.doc
5b. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - ZADANIE NR 2.doc
126 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (125) 02.07.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (125) 02.07.2026.pdf
340.17 KB
9.a WYKAZ PROTOKOŁÓW KONTROLI OKRESOWEJ - ZADANIE NR 1.xlsx
9.a WYKAZ PROTOKOŁÓW KONTROLI OKRESOWEJ - ZADANIE NR 1.xlsx
20.31 KB
1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
33.71 KB
2. OŚWIADCZENIE.doc
2. OŚWIADCZENIE.doc
36 KB
10. INSTRUKCJA PRZEPROWADZANIA KONTROLI OKRESOWYCH DRÓG.pdf
10. INSTRUKCJA PRZEPROWADZANIA KONTROLI OKRESOWYCH DRÓG.pdf
1.17 MB
9.b WYKAZ PROTOKOŁÓW KONTROLI OKRESOWEJ - ZADANIE NR 2.xlsx
9.b WYKAZ PROTOKOŁÓW KONTROLI OKRESOWEJ - ZADANIE NR 2.xlsx
44.84 KB
4. WYKAZ OSÓB.docx
4. WYKAZ OSÓB.docx
20.96 KB
8. WZÓR TABELI DO ZESTAWIENIA WYNIKÓW Z PROTOKOŁÓW PRZEGLĄDU.xlsx
8. WZÓR TABELI DO ZESTAWIENIA WYNIKÓW Z PROTOKOŁÓW PRZEGLĄDU.xlsx
11 KB
5a. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - ZADANIE NR 1.doc
5a. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - ZADANIE NR 1.doc
127 KB
6b. WZÓR UMOWY - ZADANIE NR 2.pdf
6b. WZÓR UMOWY - ZADANIE NR 2.pdf
419.23 KB
3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
401.51 KB
6a. WZÓR UMOWY - ZADANIE NR 1.pdf
6a. WZÓR UMOWY - ZADANIE NR 1.pdf
419.43 KB
7. WYKAZ DRÓG.xls
7. WYKAZ DRÓG.xls
419 KB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (2)
Część 1: Wykonanie okresowych przeglądów podstawowych rocznych dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych w granicach administracyjnych miasta Częstochowy
Okresowe przeglądy techniczne dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie miasta.
Część 2: Wykonanie okresowych przeglądów podstawowych rocznych dróg gminnych w granicach administracyjnych miasta Częstochowy
Okresowe przeglądy techniczne dróg gminnych na terenie miasta.
Dokumenty (15)
- Instrukcja
- 5b. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - ZADANIE NR 2.doc
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (125) 02.07.2026.pdf
- 9.a WYKAZ PROTOKOŁÓW KONTROLI OKRESOWEJ - ZADANIE NR 1.xlsx
- 1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
- 2. OŚWIADCZENIE.doc
- 10. INSTRUKCJA PRZEPROWADZANIA KONTROLI OKRESOWYCH DRÓG.pdf
- 9.b WYKAZ PROTOKOŁÓW KONTROLI OKRESOWEJ - ZADANIE NR 2.xlsx
- 4. WYKAZ OSÓB.docx
- 8. WZÓR TABELI DO ZESTAWIENIA WYNIKÓW Z PROTOKOŁÓW PRZEGLĄDU.xlsx
- 5a. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - ZADANIE NR 1.doc
- 6b. WZÓR UMOWY - ZADANIE NR 2.pdf
- 3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- 6a. WZÓR UMOWY - ZADANIE NR 1.pdf
- 7. WYKAZ DRÓG.xls
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.