Usługi serwisowe dla ploterów OCE CW650, CW500

Zamawiający: ŁÓDZKI OŚRODEK GEODEZJI, Łódź

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zaproszenie do złożenia oferty poniżej 130 000 zł na usługi serwisowe ploterów OCE (CW650, CW500). Termin realizacji: 01.08.2026–31.07.2027. Postępowanie nieformalne, brak szczegółowych wymagań w udostępnionym tekście.

Treść ogłoszenia

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej poniżej 130.000 zł na:

Usługi serwisowe dla ploterów OCE CW650, CW500 Czas wykonania serwisu 01.08.2026r. – 31.07.2027r.

Numer sprawy:

OAZP.2610/45/2026

Rodzaj:

usługi

Data publikacji:

03.07.2026 11:24

Data ostatniej modyfikacji:

03.07.2026 11:24

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Usługi serwisowe dla ploterów OCE CW650, CW500

    Serwis ploterów OCE modeli CW650 i CW500.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Usługi serwisowe dla ploterów OCE CW650, CW500 — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne