Doposażenie placu zabaw oraz montaż słupa ogłoszeniowego w Brodnicy
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI BRODNICA, Brodnica (województwo kujawsko-pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Brodnica
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na dwie usługi montażowe w Brodnicy: doposażenie placu zabaw przy ul. Truskawkowej oraz montaż słupa ogłoszeniowego przy ul. Mieszka I. Kryterium wyboru to najniższa cena brutto. Zamawiający dopuszcza oferty częściowe. Termin realizacji do 30.10.2026 r.
Kluczowe wymagania
- Niezbędna wiedza, uprawnienia i doświadczenie
- Potencjał techniczny i odpowiednie zasoby ludzkie
- Brak powiązań osobowych lub kapitałowych z Zamawiającym
Treść ogłoszenia
Część I: „Doposażenie placu zabaw przy ul. Truskawkowej" w Brodnicy, Część II: Montaż słupa ogłoszeniowego w w Brodnicy przy ul. Mieszka I .
Zamawiający – Gmina Miasta Brodnicy, zwraca się z zapytaniem ofertowym o wycenę usługi:
Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest:
Część I:
Montaż elementów wyposażenia na istniejącym placu zabaw w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Doposażenie placu zabaw przy ul. Truskawkowej" w Brodnicy przy ul. Truskawkowej na terenie działki nr 52/18 Id. działki: 040201_1.0028.52/18.
Część II:
Montaż słupa ogłoszeniowego w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Informacyjny Kącik przy ul. Mieszka I” w Brodnicy przy ul. Mieszka I na terenie działki nr 1721/30
Id. działki: 040201_1.0001.1721/30.
Wymagania dotyczące realizacji zamówienia:
Zakres robót zgodny z dokumentacją projektową, stanowiącą załącznik do zapytania ofertowego.
Termin realizacji zamówienia:
do 30.10.2026r.
Termin i sposób złożenia oferty przez wykonawcę:
Proszę o składanie ofert na adres siedziby Urzędu Miejskiego w Brodnicy, ulica Kamionka 23, 87-300 Brodnica (pok. 101) do dnia
15.07.2026r.
Oferty należy składać
w nieprzezroczystych, zamkniętych kopertach, opakowaniach lub przez Doręczenia: AE:PL-60752-48459-ATEGI-30. Koperta zewnętrzna powinna być zaadresowana: Urząd Miejski w Brodnicy, ul. Kamionka 23, 87-300 Brodnica + nazwa zadania.
Inne
(np. kryteria wyboru oferty, aspekty społeczne, wykaz dokumentów lub oświadczeń jaki musi dostarczyć wykonawca, termin związania ze złożoną ofertą, itp.);
Kryteria oceny ofert: najniższa cena brutto – 100 %
Zamawiający zastrzega sobie prawo do prowadzenia negocjacji ceny w przypadku gdy cena najkorzystniejszej oferty przewyższy kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Płatność:
Wynagrodzenie Wykonawcy rozliczane będzie jednorazowo, termin zapłaty wynagrodzenia za wykonany przedmiot zamówienia ustala się na 14 dni od daty złożenia Zamawiającemu faktury. Do faktury załączony zostanie protokół odbioru robót.
Podstawą zapłaty wynagrodzenia będzie faktura wystawiona przez Wykonawcę wobec Zamawiającego.
Zamówienia częściowe
- Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Opis warunków udziału w postępowaniu:
Oferenci ubiegający się o udzielenie zamówienia muszą posiadać niezbędną wiedzę, uprawnienia i doświadczenie oraz potencjał techniczny, a także dysponować osobami zdolnymi do wykonania zamówienia.
Warunki wykluczenia:
Z zamówienia zostaną wykluczeni Oferenci powiązani z Zamawiającym osobowo lub kapitałowo. Przez powiązanie kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane
z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru Inspektora nadzoru,
a Inspektorem nadzoru, polegające w szczególności na:
1) uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej;
2) posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji;
3)pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta pełnomocnika;
4) pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa
w linii prostej;
5) pozostawaniu z Inspektorem nadzoru w takim stosunku prawnym lub faktycznym, że może to budzić uzasadnione wątpliwości co do bezstronności tych osób.
Odrzucenie ofert:
Odrzuceniu podlegają oferty:
1) których treść nie odpowiada treści zapytania ofertowego tj. opisu przedmiotu zamówienia;
2) złożone przez Oferenta niespełniającego warunków, określonych w niniejszym zapytaniu;
3) które wpłynęły do Urzędu Miejskiego w Brodnicy po terminie składania ofert wskazanym w punkcie 3 tj. po dniu 15.07.2026r.
Osoby do kontaktu:
Małgorzata Trędowska – Dyrektor Wydziały Infrastruktury i Rozwoju
Dorota Bartnicka – Kierownik Biura Inwestycji w Wydziale Infrastruktury i Rozwoju,
Karol Koszewski – Zastępca Dyrektora Wydziału Infrastruktury i Rozwoju
tel.: 056 49 30 318; 056 49 30 614; 056 49 30 629
Metryka dokumentu
Data publikacji
2026.07.03 12:35:22
Data zmiany
Opublikował
Małgorzata Trędowska
Zmienił
Udostępnił
Małgorzata Trędowska
Ilość zmian
Autor
Małgorzata Trędowska
Rejestr zmian
Brak zmian
Data Wytworzenia
2026.07.03
Okres ważności
od 2026.07.02
Ilość odwiedzin
8
Części zamówienia (2)
Część 1: Część I: Doposażenie placu zabaw przy ul. Truskawkowej
Montaż elementów wyposażenia na istniejącym placu zabaw przy ul. Truskawkowej w Brodnicy.
Część 2: Część II: Montaż słupa ogłoszeniowego przy ul. Mieszka I
Montaż słupa ogłoszeniowego w ramach przedsięwzięcia „Informacyjny Kącik przy ul. Mieszka I” w Brodnicy.
Dokumenty (2)
- Część I: Montaż elementów wyposażenia na istniejącym placu zabaw w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Doposażenie placu zabaw przy ul. Truskawkowej" w Brodnicy…pdf
- Część II: Montaż słupa ogłoszeniowego w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Informacyjny Kącik przy ul. Mieszka I” w Brodnicy przy ul. Mieszka I na terenie…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.