Dostawa serwera fizycznego, licencji Windows Server, Veeam Backup dla M365 oraz subskrypcji Microsoft Defender for Office 365 Plan 2
Zamawiający: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH I MIESZKANIOWYCH SPÓŁKA Z O.O. (PUKIM)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Aleje Jerozolimskie 87
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe nr 2026/4/OP na dostawę sprzętu serwerowego i oprogramowania. Przedmiot: 1 serwer fizyczny (zgodny z parametrami), licencje Windows Server, Veeam Backup dla Microsoft 365, subskrypcja Defender for Office 365 Plan 2. Zamawiający: Polski Instytut Ekonomiczny, Warszawa. Termin składania ofert nie został podany w załącznikach.
Kluczowe wymagania
- Brak informacji o wadium
- Wymagane oświadczenia o braku podstaw wykluczenia (upadłość, zaległości, skazania)
- Wymagane wykaz doświadczenia (ostatnie 3 lata) z dowodami
- Akceptacja warunków płatności: 14 dni od faktury
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa serwera fizycznego, licencji Windows Server, oprogramowania Veeam Backup dla Microsoft 365 oraz subskrypcji Microsoft Defender for Office 365 Plan 2
Zakup serwera fizycznego spełniającego wymagania techniczne oraz pakietu oprogramowania: licencje Windows Server, Veeam Backup dla M365, Defender for Office 365 Plan 2.
Dokumenty (10)
- Zapytanie ofertowe 2026_4_OP.pdfpdf
- Załącznik_1 .docxdocx
- Załącznik_2.docxdocx
- Załącznik_3.docxdocx
- Załącznik_4.docxdocx
- 2026.07.13 _zmiana ZO_2026_04_OP.pdf07
- 2026.07.17 _zmiana ZO_2026_04_OP_sign.pdf07
- Odpowiedzi_17.07.2026_sign.pdf07
- 2026.07.17_Odpowiedzi_na_pytania_sign.pdf07
- 2026.07.17 _zmiana ZO_2026_04_OP_sign.pdf07
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.