Zakup materiałów i wyposażenia biurowego oraz tonerów

Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W POLKOWICACH, Polkowice (województwo dolnośląskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Polkowice, ul. św. Sebastiana 1
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Małe zamówienie na artykuły biurowe i tonery do drukarki Sharp. Podzielone na 2 części. Cena decyduje (100%). Oferty składane e-mail lub listownie do 9.07.2026. Wymagane próbki dla części 1. Brak wadium. Zamawiający: Powiat Polkowicki.

Treść ogłoszenia

Zaproszenie do składania ofert na zakup materiałów i wyposażenia biurowego Zaproszenie wraz załącznikami (word,123.13kB) Zaproszenie wraz załącznikami (pdf,952.43kB) Metryka dokumentu Data publikacji 2026.07.03 11:45:52 Data zmiany Opublikował Patrycja Paliwoda Zmienił Udostępnił Patrycja Paliwoda Ilość zmian Autor Karolina Basińska Rejestr zmian Brak zmian Data Wytworzenia 2026.07.03 Okres ważności od 2026.07.03 Ilość odwiedzin 5

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Część 1 – Różny sprzęt i artykuły biurowe

    Zakup różnego sprzętu i artykułów biurowych (np. gumki, ołówki, przybory). Wymagane dostarczenie próbek do weryfikacji jakości.

  2. Część 2: Część 2 – Tonery (do Urządzenia Sharp BP-71C31)

    Dostawa tonerów (czarny, żółty, czerwony, niebieski) oraz pojemnika na zużyty toner do drukarki Sharp BP-71C31.

Dokumenty (3)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznedolnośląskie

Zakup materiałów i wyposażenia biurowego oraz tonerów — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne