Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego, termobloków, sprzętu AGD oraz fluorymetru do IHAR-PIB w Radzikowie
Zamawiający: bsskancelaria (ezamawiajacy.pl), Białystok
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Radzików
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu laboratoryjnego (m.in. pipety), termobloków, sprzętu AGD oraz fluorymetru dla IHAR-PIB w Radzikowie. Zakres obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie oraz szkolenie z obsługi. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego.
Kluczowe wymagania
- Wymagane oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu (art. 125 ust. 1 uPzp)
- Oświadczenie o nieprzynależności do tej samej grupy kapitałowej co inni oferenci
- Oświadczenie o braku powiązań z podmiotami wspierającymi agresję na Ukrainę
- Wymagany kwalifikowany podpis elektroniczny na oświadczeniach
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 5/ZP/RA/KPO/2026
Numer postępowania 5/ZP/RA/KPO/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego do IHAR-PIB w Radzikowie
Dostawa pipet jednokanałowych mechanicznych o różnych pojemnościach (0,2–2 μL, 1–10 μL, 2–20 μL, 10–100 μL itd.).
Dokumenty (23)
- Dane kontaktowe
- załącznik nr 3 do UMOWY - protokół odbioru.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docdoc
- Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docdoc
- Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 125 ust. 1 uPzp.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - formularz oferty (załącznik nr 2 do UMOWY).docxdocx
- Załącznik nr 1.4 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1.4 do UMOWY).pdfpdf
- Załącznik nr 1.3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1.3 do UMOWY).pdfpdf
- Załącznik nr 1.2 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1.2 do UMOWY).pdfpdf
- Załącznik nr 1.1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1.1 do UMOWY).pdfpdf
- SWZ 5_ZP_RA_KPO_2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS117-00424323-pl.pdfpdf
- KOMUNIKAT NR 1.pdfpdf
- SWZ 5_ZP_RA_KPO_2026 zmiana 22.06.2026 r..pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie 2026-OJS124-00450720-pl.pdfpdf
- KOMUNIKAT NR 2.pdfpdf
- SWZ 5_ZP_RA_KPO_2026 zmiana 30.06.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 1.1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1.1 do UMOWY) zmiana 30.06.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 1.3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1.3 do UMOWY) zmiana 30.06.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 1.4 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1.4 do UMOWY) zmiana 30.06.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ - projektowane postanowienia umowy zmiana 30.06.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 7 do SWZ - JEDZ.zipzip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.