Dostawa sprzętu IT oraz sprzętu biurowego do IHAR-PIB
Zamawiający: bsskancelaria (ezamawiajacy.pl), Białystok
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Radzików
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu IT (serwery NAS, stacje robocze, infrastruktura sieciowa) oraz sprzętu biurowego dla IHAR-PIB. Dokumentacja zawiera formularz asortymentowy dla części 4 oraz wzory oświadczeń (grupa kapitałowa, sankcje wojenne). Przedmiotem jest również montaż, uruchomienie oraz szkolenie z obsługi dostarczonych urządzeń.
Kluczowe wymagania
- Oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej (lub wskazanie członków)
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z powodu sankcji związanych z wojną w Ukrainie
- Wymagane oświadczenia dot. podmiotów udostępniających zasoby/podwykonawców/dostawców (jeśli dotyczy)
- Zapewnienie dokumentacji: karta gwarancyjna, oświadczenie DNSH, deklaracja zgodności EU, instrukcja w j. polskim
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 8/ZP/RA/KPO/2026
Numer postępowania 8/ZP/RA/KPO/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Część 4 – Dostawa serwerów danych, stacji roboczych wraz z akcesoriami i oprogramowaniem oraz elementów infrastruktury sieciowej do IHAR-PIB
Dostawa serwerów NAS, stacji roboczych, akcesoriów, oprogramowania oraz infrastruktury sieciowej.
Dokumenty (38)
- Dane kontaktowe
- załącznik nr 3 do UMOWY - protokół odbioru.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy części 1, 2, 3 i 4.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docdoc
- Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 125 ust. 1 uPzp.docxdocx
- Załącznik nr 3.4 do SWZ - formularz asortymentowy - część 4 (załącznik nr 2 do UMOWY).docxdocx
- Załącznik nr 3.3 do SWZ - formularz asortymentowy - część 3 (załącznik nr 2 do UMOWY).docxdocx
- Załącznik nr 3.2 do SWZ - formularz asortymentowy - część 2 (załącznik nr 2 do UMOWY).docxdocx
- Załącznik nr 3.1 do SWZ - formularz asortymentowy - część 1 (załącznik nr 2 do UMOWY).docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz oferty.docxdocx
- Załącznik nr 1.4 do SWZ - opis przedmiotu zamowienia - część 4 (załącznik nr 1 do UMOWY).pdfpdf
- Załącznik nr 1.3 do SWZ - opis przedmiotu zamowienia - część 3 (załącznik nr 1 do UMOWY).pdfpdf
- Załącznik nr 1.2 do SWZ - opis przedmiotu zamowienia - część 2 (załącznik nr 1 do UMOWY).pdfpdf
- Załącznik nr 1.1 do SWZ - opis przedmiotu zamowienia - część 1 (załącznik nr 1 do UMOWY).pdfpdf
- SWZ 8_ZP_RA_KPO_2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS116-00418324-pl.pdfpdf
- KOMUNIKAT NR 1.pdfpdf
- SWZ 8_ZP_RA_KPO_2026 zmiana 22.06.2026 r..pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie 2026_S 121-440080.pdfpdf
- SWZ 8_ZP_RA_KPO_2026 zmiana 25.06.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 1.1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - część 1 (załącznik nr 1 do UMOWY) zmiana 25.06.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 1.2 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - część 1 (załącznik nr 1 do UMOWY) zmiana 25.06.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 1.3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - część 3 (załącznik nr 1 do UMOWY).pdfpdf
- Załącznik nr 1.4 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - część 1 (załącznik nr 1 do UMOWY) zmiana 25.06.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 3.1 do SWZ - formularz asortymentowy - część 1 (załącznik nr 2 do UMOWY) zmiana 25.06.2026 r_.docxdocx
- Załącznik nr 3.2 do SWZ - formularz asortymentowy - część 2 (załącznik nr 2 do UMOWY) zmiana 25.06.2026 r_.docxdocx
- Załącznik nr 3.3 do SWZ - formularz asortymentowy - część 3 (załącznik nr 2 do UMOWY).docxdocx
- Załącznik nr 3.4 do SWZ - formularz asortymentowy - część 4 (załącznik nr 2 do UMOWY) zmiana 2506.2026 r_.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy części 1, 2, 3 i 4 zmiana 25.06.2026 r..pdfpdf
- KOMUNIKAT NR 2.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie 2026-OJS127-00464768-pl.pdfpdf
- KOMUNIKAT NR 3.pdfpdf
- SWZ 8_ZP_RA_KPO_2026 zmiana 02.07.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 1.1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - część 1 (załącznik nr 1 do UMOWY) zmiana 02.07.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 3.1 do SWZ - formularz asortymentowy - część 1 (załącznik nr 2 do UMOWY) zmiana 02.07.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 8 do SWZ - JEDZ.zipzip
- Informacja o unieważnieniu czynności wyboru oferty najkorzystniejszej 8_ZP_RA_KPO_2026 część 4.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.