Zabezpieczenie imprezy masowej (Dożynki Wojewódzkie 2026) - ochrona i wynajem ogrodzenia/barierek
Zamawiający: csk (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- lotnisko w Świdniku
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zabezpieczenie Dożynków Wojewódzkich 2026 w Świdniku. Zakres: usługi ochroniarskie (służby porządkowe/informacyjne) oraz wynajem ogrodzenia i barierek (montaż/demontaż/transport). Termin realizacji: 24.08-01.09.2026. Oferta do 03.07.2026 r. Wymagane ubezpieczenie OC i brak wykluczeń z sankcji. Brak podziału na części.
Kluczowe wymagania
- Ubezpieczenie OC
- Brak wykluczenia z art. 7 ust. 1 PrzeciwAgrUkrainaU
- Oferta na całość (bez częściowych)
- Należyta staranność i zgodność z normami
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: CSK.BAP.26.2.8.2026.SLE
Numer postępowania CSK.BAP.26.2.8.2026.SLE
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Zabezpieczenie imprezy masowej: ochrona i wynajem ogrodzenia/barierek
Świadczenie usług ochroniarskich oraz wynajem, transport, montaż i demontaż ogrodzeń i barierek na Dożynki Wojewódzkie 2026.
Dokumenty (6)
- Dane kontaktowe
- CSK.BAP.26.2.8.2026.SLE_Zalacznik_1B_OPZ_barierki.docxdocx
- CSK.BAP.26.2.8.2026.SLE_Zalacznik_2_Projekt_umowy-poprawiony.docxdocx
- CSK.BAP.26.2.8.2026.SLE_Zapytanie_ofertowe_ponizej_170000.docxdocx
- CSK.BAP.26.2.8.2026.SLE_Formularz ofertowy.docxdocx
- CSK.BAP.26.2.8.2026.SLE_Zalacznik_1A_OPZ_ochrona.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.