Dowożenie uczniów do szkół na terenie Gminy Dorohusk
Zamawiający: dorohusk (ezamawiajacy.pl), Dorohusk
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Dorohusk (Dorohusk, Świerże)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Usługa przewozu uczniów do placówek oświatowych (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku, SP Świerże) oraz ich odwożenia do domów. Realizacja w okresie od 01.09.2026 do 31.12.2026 r. (dni szkolne). Wymagane pojazdy o określonej pojemności i normie emisji spalin min. Euro V.
Kluczowe wymagania
- Norma emisji spalin pojazdów min. Euro V
- Wdrożenie Standardów Ochrony Małoletnich
- Aktualne badania techniczne i polisy OC oraz NW
- Zapewnienie konkretnej floty autobusów
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: I.Z.P. 271.10.2026
Numer postępowania I.Z.P. 271.10.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowożenie uczniów do szkół na terenie Gminy Dorohusk
Usługa dowożenia i odwożania uczniów do placówek oświatowych w Gminie Dorohusk w okresie wrzesień-grudzień 2026.
Dokumenty (11)
- Dane kontaktowe
- SWZ dowóz IX.2026-XII.2026-sig.pdfpdf
- Zał. 1 – Formularz ofertowy.docdoc
- zał. 2 oswiadczenie spełnianie warunków udziału.docxdocx
- zał. 3 oswiadczenie-brak podstawy wykluczenia.docxdocx
- Załącznik nr 4 Projekt umowy.docdoc
- Załącznik nr 1 do umowy Dowożenie i odwożenie uczniów.docdoc
- zał. 5 – Wykaz sprzętu.docdoc
- zał. 6 Zobowiązanie podmiotu.docxdocx
- Zmiana SWZ-sig.pdfpdf
- ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.