Dostawa nagłośnienia i oświetlenia dla Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Zamawiający: filharmonia-gda (ezamawiajacy.pl), Gdańsk
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Miejsce realizacji
- Gdańsk, ul. Ołowianka 1 (Polska Filharmonia Bałtycka)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę i montaż sprzętu audio-wizualnego dla PFB w Gdańsku. Składa się z 4 zadań: dostawa konsolety do studia (zad. 1) oraz dostawa i montaż oświetlenia scenicznego (ruchome głowy, Fresnel, wash) w Sali Koncertowej (zad. 2-4). Wymagany autoryzowany serwis i gwarancje. Termin składania ofert: 18.10.2026.
Kluczowe wymagania
- Wadium pieniężne
- JEDZ
- Oświadczenie dot. sytuacji na Ukrainie
- Autoryzowany serwis
- Gwarancja min. 4-10 lat (zależnie od zadania)
- Czas reakcji serwisu max 24h
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DTE.271.65.1.2026
Numer postępowania DTE.271.65.1.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (4)
Część 1: Zadanie nr 1 – nagłośnienie
Dostawa konsolety wraz z osprzętem (przetworniki, konwerter) do studia nagrań PFB.
Część 2: Zadanie nr 2 – oświetlenie (głowy profilowe)
Dostawa i montaż 12 sztuk ruchomych głów profilowych LED w Sali Koncertowej.
Część 3: Zadanie nr 3 – oświetlenie (lampy Fresnela)
Dostawa i montaż 7 sztuk lamp ze soczewką Fresnela w Sali Koncertowej.
Część 4: Zadanie nr 4 – oświetlenie (lampy wash)
Dostawa i montaż 4 sztuk lamp typu wash w Sali Koncertowej.
Dokumenty (18)
- Dane kontaktowe
- DTE.271.65.1.2026 - SWZ.pdfpdf
- DTE.271.65.1.2026 - Zal. 1 - OPZ - cz. 1, 2, 3, 4.pdfpdf
- DTE.271.65.1.2026 - Zal. 2 - Formularz oferty FIN.docxdocx
- DTE.271.65.1.2026 - Zal. 3 - JEDZ - espd-request.zipzip
- DTE.271.65.1.2026 - Zal. 4 - Oswiadczenie dot. sytuacji na Ukrainie.docxdocx
- DTE.271.65.1.2026 - Zal. 5 - Oswiadczenie wykonawcy wspolnie ubiegajacy sie.docxdocx
- DTE.271.65.1.2026 - Zal. 6 - Oswiadczenie udostepnienie zasobow.docxdocx
- DTE.271.65.1.2026 - Zal. 7 - Wzor umowy.pdfpdf
- DTE.271.65.1.2026 - Zal. 9 - Oswiadczenie aktualnosc informacji.docxdocx
- DTE.271.65.1.2026 - Zal. 10 - Grupa kapitalowa.docxdocx
- 2026-OJS129-00468255-pl-ts.pdfpdf
- DTE.271.65.1.2026 - Zal. 11 - scenariusz tesow do zad. nr 2, nr 3, nr 4.pdfpdf
- DTE.271.65.1.2026 - OPZ - cz. 1, 2, 3, 4-zmiana zad.2-8.07.2026.pdfpdf
- DTE.271.65.1.2026 - SWZ - zmiana-8.7.2026.pdfpdf
- DTE.271.65.1.2026 - Zal. 2 - Formularz oferty-ZMIANA ZAD. 2-8.07.2026.docxdocx
- DTE.271.165.1.2025_odpowiedz na pytanie-zmiana SWZ.pdfpdf
- 2026-OJS113-00410031-pl.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.