Dowożenie uczniów i dzieci do szkół i placówek oświatowych na podstawie biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: gmina-bialapodlaska (ezamawiajacy.pl), Biała Podlaska
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Biała Podlaska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na regularny transport uczniów w Białej Podlaskiej na rok szkolny 2026/2027. Kluczowe wymogi: dysponowanie min. 9 pojazdami i 9 kierowcami, doświadczenie w dowożeniu min. 200 uczniów dziennie w ostatnich 3 latach. Oferta składana elektronicznie przez Platformę Zamówień Publicznych. Termin składania: 3 lipca 2026 r. Wadium nie wymagane.
Kluczowe wymagania
- Dysponowanie min. 9 pojazdami i 9 kierowcami
- Doświadczenie: min. 1 zamówienie na dowożenie min. 200 uczniów/dzień w ostatnich 3 latach
- Kierowcy i opiekunowie niefigurujący w rejestrze sprawców przestępstw na tle seksualnym i KRK
- Brak wymogu wadium
- Oferta składana wyłącznie elektronicznie przez Platformę Zamówień Publicznych
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: FZP.271.1.19.2026.GK
Numer postępowania FZP.271.1.19.2026.GK
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowożenie uczniów i dzieci do szkół i placówek oświatowych na podstawie biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027
Świadczenie usług transportu szkolnego dla uczniów z Białej Podlaskiej w roku szkolnym 2026/2027.
Dokumenty (13)
- Ogłoszenie
- Zał. nr 3 do SWZ - ośw. dot. warunków.docxdocx
- Zał. nr 4 do SWZ - ośw. dot. podstaw wykluczenia.docxdocx
- Zał. nr 5 do SWZ - ośw. wyk. wspólnie ubiegających się.docxdocx
- Zał. nr 6 do SWZ - wzór zobowiązania do odd. zasobów.docxdocx
- Zał. nr 7 do SWZ - wykaz kierowców.docxdocx
- Zał. nr 8 do SWZ - wykaz środków transportu.docxdocx
- Zał. nr 9 do SWZ - wzór wykazu usług.docxdocx
- Zał. nr 10 do SWZ - ośw. o grupie kapitałowej.docxdocx
- SWZ dowożenie 2026 2027.docxdocx
- Zał. nr 2 do SWZ - Formularz oferty.docdoc
- 2026_BZP 00307524_01 Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- zał. nr 1 wzór umowy.docdoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.