Dostawa materiałów i roślin do Gminy Myślenice
Zamawiający: gmina-myslenice (ezamawiajacy.pl), Myslenice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Myślenice, dz. ew. nr 628/10 obr. 4
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę materiałów i roślin (sadzonek) dla Gminy Myślenice. Przedmiot określony w Załączniku nr 1 (OPZ). Dostawa na działkę ew. nr 628/10 obr. 4 w Myślenicach. Termin realizacji do 30.09.2026 r. Postępowanie prowadzone jest w trybie zapytania ofertowego (wartość poniżej progów PZP). Oferta składana elektronicznie przez System do 15.07.2026 r. do godz. 7:00.
Kluczowe wymagania
- Dostawa do 30.09.2026 r.
- Gwarancja 24 miesiące na rośliny
- Oferta ważna 90 dni
- Dostawa na wskazany teren w Myślenicach
- Cena brutto w PLN
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: BZP/271/68/2026
Numer postępowania BZP/271/68/2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa materiałów i roślin
Dostawa materiałów i roślin (sadzonek) zgodnie z Załącznikiem nr 1 do umowy.
Dokumenty (5)
- Dane kontaktowe
- Zał. 2 Wzór Umowy.docdoc
- Zał. 3 Opis przedmiotu zamówienia.docxdocx
- Zapytanie ofertowe.docxdocx
- Zał. 1 Arkusz wyceny oferty.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.