Dostawa sprzętu: lampy UV, szpadle, wózki na paliwo
Zamawiający: gmina-myslenice (ezamawiajacy.pl), Myslenice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gmina Myślenice, miejsce wskazane przez Zamawiającego
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu dla Gminy Myślenice. Przedmiot obejmuje m.in. 4 lampy UV, 50 szpadli oraz wózki na paliwo. Termin realizacji do 30.09.2026 r. (lub 15.11.2026 r. w umowie). Oferta do 03.07.2026 r. do 9:00. Szacunkowa wartość ok. 10 000 zł brutto. Dostawa na terenie Gminy Myślenice.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: BZP/271/63/2026
Numer postępowania BZP/271/63/2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa sprzętu: lampy bakteriobójcze UV, szpadle, wózki na paliwo
Dostawa 4 lamp UV, 50 szpadli oraz wózków na paliwo (min. 55l) z montażem i szkoleniem.
Dokumenty (5)
- Dane kontaktowe
- Zał. 2 Wzór umowy.docxdocx
- Zał. 3 Opis przedmiotu zamówienia.zipzip
- Zapytanie ofertowe.docxdocx
- Zał. 1 Arkusz wyceny oferty.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.