Budowa magazynu przeciwpowodziowego i ochrony ludności w Kajkowie (etap I)
Zamawiający: gminaostroda (ezamawiajacy.pl), Ostróda
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- miejscowość Kajkowo, ul. Bukowa, dz.nr 240/15
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na budowę hali magazynowej, ogrodzenia panelowego oraz utwardzenie placu w miejscowości Kajkowo (ul. Bukowa). Termin realizacji do 30.11.2026 r. (zakończenie robót do 15.11.2026 r.). Postępowanie w trybie podstawowym. Wymagana gwarancja min. 36 miesięcy.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja min. 36 miesięcy
- Termin odbioru do 30.11.2026 r.
- Zgodność ze wzorem umowy (załącznik nr 3 do SWZ)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.7.2026
Numer postępowania ZP.271.7.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa magazynu przeciwpowodziowego i ochrony ludności w miejscowości Kajkowo ul. Bukowa dz.nr 240/15 - etap I
Budowa hali magazynowej, wykonanie ogrodzenia panelowego oraz utwardzenie placu przy magazynie.
Dokumenty (6)
- Dane kontaktowe
- SWZ magazyn.pdfpdf
- 1- formularz ofertowy.docxdocx
- dokumentacja.zipzip
- ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- załączniki.zipzip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.