Postępowanie krajowe KS.2301.02.2026.J.B.
Zamawiający: gminatuszyn (ezamawiajacy.pl), Tuszyn
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Brak szczegółowych informacji o przedmiocie zamówienia. Dokument zawiera jedynie numer postępowania, typ oraz tryb udzielenia zamówienia. Brak załączników uniemożliwia analizę zakresu prac, terminów i wymagań.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: KS.2301.02.2026.J.B.
Numer postępowania KS.2301.02.2026.J.B.
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych (brak załączników)
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w udostępnionych dokumentach.
Dokumenty (17)
- Dane kontaktowe
- SWZ-Przewóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2026_2027.pdfpdf
- ZAC9F9~1.PDFpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - wzór umowy-2026.pdfpdf
- Załącznik nr 2 do SWZ formularz ofertowy-2026.pdfpdf
- Załącznik nr 3 do SWZ oświadczenie o warunkach udziału-2026.pdfpdf
- Załącznik nr 4 do SWZ oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu-2026.pdfpdf
- Załącznik nr 5a do SWZ oświadczenie w zakresie art 125 ust. 5-2026.pdfpdf
- Załącznik nr 5b do SWZ oświadczenie w zakresie art 125 ust. 1 w zw. z art. 462 ust 5-2026.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ oświadczenie o aktualności informacji w zakresie art 125 ust. 1-2026.pdfpdf
- Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz doświadczenia-2026.pdfpdf
- Załącznik nr 9 do SWZ zobowiązanie innego podmiotu-2026.pdfpdf
- OGOSZE~1.PDFpdf
- Informacja o zmianie terminów składania i otwarcia ofert.pdfpdf
- SWZ - przewóz uczniów w roku 2026_2027_po mod. 13.07.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ wzór umowy-2026_po mod. 13.07.2026r.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu Nr 2026.BZP 00323090.01 dnia 2026-07-03.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.