Zakup komputerów i urządzenia wielofunkcyjnego dla Urzędu Miasta w Tuszynie
Zamawiający: gminatuszyn (ezamawiajacy.pl), Tuszyn
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Tuszyn, ul. Piotrkowska 2/4
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu IT dla Gminy Tuszyn. Składa się z dwóch części: dostawy 25 komputerów All-in-One z oprogramowaniem oraz 1 urządzenia wielofunkcyjnego. Termin składania ofert nie został podany w załączonych dokumentach. Brak informacji o wartości szacunkowej i terminie realizacji.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: RZPPŚZ.271.5.2026.
Numer postępowania RZPPŚZ.271.5.2026.
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 – Dostawa nowych komputerów typu All In One wraz z oprogramowaniem biurowym
Dostawa 25 sztuk komputerów All-in-One (wyprodukowanych nie wcześniej niż 2025 r.) wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym i pakietem biurowym (licencja wieczysta na 10 stanowisk).
Część 2: Część 2 – Dostawa nowego urządzenia wielofunkcyjnego
Dostawa 1 sztuki nowego urządzenia wielofunkcyjnego. Szczegółowe wymagania techniczne w Załączniku 1b.
Dokumenty (22)
- Dane kontaktowe
- SWZ.RZPPŚZ.271.5.2026_18.06.pdfpdf
- Zał. 1 Formularz oferty Część 1 i 2.docxdocx
- Zał. 1a Spec. techniczna All in One Częśc 1.docxdocx
- Zał.1b Spec. tech. urządzenie wielofunkcyjne Część 2.docxdocx
- Zał. 2a Oświadczenie wstępne dot. wykl Część 1 i 2.docxdocx
- Zał. 2b Oświadczenie wstępne dot. speł. war. Część 1.docxdocx
- Zał. 3 Oświadczenie podm. udostęp. Część 1.docxdocx
- Zał. 4 Zobowiązanie podm. Część 1.docxdocx
- Zał.5 Oświadczenie wyk. art. 117.4..docxdocx
- Zał. 6a Wzór umowy Część 1-18.06.pdfpdf
- Zał. 6b Wzór umowy Część 2_18.06.pdfpdf
- Zał. 7 wykaz dostaw częśc 1.docxdocx
- Zał. 8a OPZ Spec. techniczna All in One Częśc 1.pdfpdf
- Zał. 8a OPZ.2026-06-18 PassMark CPU.pdfpdf
- Zał. 8b OPZ Spec. tech. urządzenie wielofunkcyjne Część 2.pdfpdf
- NOWY Zał. 1 Formularz oferty Część 1 i 2.docxdocx
- NOWY Zał.1b Spec.tech.urządzenie wiel.Część 2.docxdocx
- NOWY Zał.8b OPZ Spec.tech.urz. wiel.Część 2.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 24_06_2026.pdfpdf
- Wyjaśnienia zmiana SWZ 24.06.26r.pdfpdf
- 2026BZP 0029789501 z dnia 2026-06-18.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.