Dowożenie uczniów do szkoły i przedszkola w gminie Uniejów (rok szkolny 2026/2027)
Zamawiający: gminauniejow (ezamawiajacy.pl), Uniejów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- gmina Uniejów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dowożenie uczniów w gminie Uniejów w roku szkolnym 2026/2027. Postępowanie podzielone na dwie części: 1) dowóz do szkoły/przedszkola (wrzesień 2026–czerwiec 2027), 2) dowóz w ramach projektu „Szkoła Kompetencji Kluczowych”. Kryteria: cena (60 pkt) i czas podstawienia pojazdu zastępczego (35-40 pkt). Wymagane wadium dla Części 1.
Kluczowe wymagania
- Wadium dla Części 1 (zgodnie z SWZ)
- Klauzula społeczna (zatrudnienie osób z grup zagrożonych wykluczeniem)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.12.2026 AA
Numer postępowania ZP.271.12.2026 AA
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 – Świadczenie usług transportowych (dowożenie uczniów do szkoły i przedszkola)
Transport uczniów do szkół i przedszkoli na terenie gminy Uniejów w roku szkolnym 2026/2027.
Część 2: Część 2 – Świadczenie usług transportowych dla projektu „Szkoła Kompetencji Kluczowych”
Dowożenie dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Uniejowie w ramach projektu.
Dokumenty (24)
- Dane kontaktowe
- Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdfpdf
- Załącznik nr 1 - formularz oferty.rtfrtf
- Załącznik nr 2 - wykluczenie.rtfrtf
- Załącznik nr 2a - wykluczenie.rtfrtf
- Załącznik nr 3 - warunki udziału.rtfrtf
- Załącznik nr 3a - warunki udziału.rtfrtf
- Załącznik nr 4 - wzór oświadczenia grupa kapitałowa.rtfrtf
- Załącznik nr 5 - wzór wykazu usług.rtfrtf
- Załącznik nr 6 - wzór wykazu sprzętu.rtfrtf
- Załącznik nr 7 - wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.rtfrtf
- Załącznik nr 8 A - wzór umowy dla części 1.pdfpdf
- Załącznik nr 8 B - wzór umowy dla części 2.pdfpdf
- Załącznik nr 9 - zobowiazanie.rtfrtf
- Załącznik nr 10 - oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji.rtfrtf
- 08ded6a3-3b33-fef4-d9ee-92000195817a zmiana ogłoszenia.pdfpdf
- Zmiana SWZ z dnia 30.06.2026 r..pdfpdf
- 08ded789-eb73-d448-d9ee-9200019591c0 - zmiana ogłoszenia z dnia 01.07.2026 r..pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania z dnia 01.07.2026 r..pdfpdf
- Załącznik nr 1 - zmieniony formularz oferty z dnia 01.07.2026 r..docxdocx
- Załącznik nr 8 A - wzór umowy dla Części 1 - zmieniony 01.07.2026 r..pdfpdf
- Zmiana SWZ z dnia 01.07.2026 r..pdfpdf
- Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.pdfpdf
- 08ded29a-e256-3c37-d9ee-920001955412 ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.