Dostawa i montaż ogrodzenia przy Szkole Podstawowej w Sromowcach Wyżnych
Zamawiający: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W MANIOWACH, Maniowy (województwo małopolskie)
Budżet gminy Czorsztyn 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Sromowce Wyżne
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Małe zamówienie na dostawę i montaż ogrodzenia (przęsła, słupki, furtka, brama) dla SP w Sromowcach Wyżnych. Termin realizacji do 30.09.2026. Wymagana gwarancja min. 24 miesiące. Brak informacji o wadium, wartości szacunkowej ani terminie składania ofert w załączniku.
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż ogrodzenia przy Szkole Podstawowej w Sromowcach Wyżnych
Dostawa i montaż ogrodzenia z przęseł, słupków, furtki i bramy dwuskrzydłowej.
Dokumenty (3)
- Zaproszenie do składania ofert GPI.271.1.85.2026-.pdfpdf
- Załącznik nr 1-Formularz ofertowy GPI.271.1.85.2026.docxdocx
- Załącznik nr 2 OPZ Ogrodzenie Sromowce Wyżne GPI.271.1.85.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.