Leasing operacyjny pojazdu ciężarowego z zabudową bramową
Zamawiający: igkim (ezamawiajacy.pl), Warszawa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na leasing operacyjny (60 miesięcy, 59 rat) dla nowego samochodu ciężarowego z zabudową bramową. Wartość pojazdu netto: 499 900 zł. Oferta musi zawierać opłatę wstępną (5%), kwotę wykupu (30%) oraz szczegółowe zestawienie kosztów. Wymagane ubezpieczenie OC.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: IPZ.11/2026
Numer postępowania IPZ.11/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Leasing operacyjny pojazdu ciężarowego z zabudową bramową
Leasing operacyjny na zakup i dostawę fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego z zabudową bramową.
Dokumenty (12)
- Dane kontaktowe
- zał. nr 2 do SWZ - wzór oferty.docdoc
- Ogłoszenie [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji].pdfpdf
- wyjaśnienia treści SWZ 02.07.2026.pdfpdf
- załącznik do wyjaśnień z dnia 02.07.2026.pdfpdf
- Zmiana SWZ 06.07.2026.pdfpdf
- 08dedb3c-4f63-696d-6f5b-e70001d3af4a-1.pdfpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 13.07.2026.pdfpdf
- Zmiana SWZ 13.07.2026 r..pdfpdf
- Wyjaśnienia oraz zmiana treści SWZ 14.07.2026.pdfpdf
- zał. nr 1 do wyjaśnień 14.07.2026.7z7z
- SWZ IPZ 11 2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.