Dostawa sprzętu laboratoryjnego (homogenizator, wytrząsarka, mikroskop) dla Instytutu Agrofizyki PAN w Lublinie
Zamawiający: ipanlublin (ezamawiajacy.pl), Lublin
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lublin
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę 3 sztuk sprzętu laboratoryjnego podzielone na 3 części. Możliwość złożenia oferty na jedną, kilka lub wszystkie części. Termin składania ofert: 05.08.2026 do 12:00. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z wykorzystaniem Platformy Zamówień Publicznych ([link dostępny w aplikacji]). Wymagane wadium.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: A-2401-50/2026
Numer postępowania A-2401-50/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (3)
Część 1: Część 1: Dostawa homogenizatora kulowego do rozbijania próbek
Dostawa 1 sztuki homogenizatora kulowego przeznaczonego do rozbijania próbek laboratoryjnych.
Część 2: Część 2: Dostawa wytrząsarki orbitalnej z inkubacją i wyposażeniem
Dostawa 1 sztuki wytrząsarki orbitalnej z funkcją inkubacji oraz niezbędnym wyposażeniem.
Część 3: Część 3: Dostawa stereomikroskopu, trinokularu
Dostawa 1 sztuki stereomikroskopu z okularem trinokularnym.
Dokumenty (10)
- Dane kontaktowe
- SWZ A-2401-50_2026.docxdocx
- SWZ A-2401-50_2026.pdfpdf
- Fomularz ofertowy A-2401-50_2026.docxdocx
- JEDZ - Załącznik nr 5 do SWZ.xmlxml
- Załączniki w wersji edytowalnej A-2401-50_2026.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu A-2401-50_2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia A-2401-50_2026.pdfpdf
- Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ z dnia 29.07.2026.docxdocx
- Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ z dnia 29.07.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.