Dostawa odczynników do sekwencjonowania (2 pakiety)
Zamawiający: ipin (ezamawiajacy.pl), Warszawa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę odczynników laboratoryjnych do analizy genetycznej i sekwencjonowania. Przedmiot podzielono na 2 pakiety: Pakiet 1 obejmuje odczynniki do analizatora SeqStudio Flex 8 Dx oraz badania kwasów nukleinowych, a Pakiet 2 dotyczy odczynników do platformy NextSeq 2000. W dokumentach nie podano wartości szacunkowej ani terminów składania ofert.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZP/PN/43/055/2026
Numer postępowania DZP/PN/43/055/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (2)
Część 1: Pakiet 1 – odczynniki do sekwencjonowania w urządzeniu SeqStudio Flex 8 Dx Genetic Analyzer oraz badania kwasów nukleinowych
Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do analizy genetycznej (SeqStudio Flex 8 Dx) oraz badań kwasów nukleinowych.
Część 2: Pakiet 2 – odczynniki do sekwencjonowania na platformie Next Seq 2000
Dostawa odczynników do sekwencjonowania nowej generacji (NGS) na platformie Illumina NextSeq 2000.
Dokumenty (16)
- Dane kontaktowe
- 43_załącznik nr 2 przetarg odczynniki kapilarai NextSeq.xlsxxlsx
- 43_Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o przynaleznosci do grupy kapitalowej.docxdocx
- 43_Załącznik nr 6 do SWZ - OŚWIADCZENIE_CYBERBEZPIECZEŃSTWO.docxdocx
- 2026.06.19_43_ SWZ _odczynniki ost.pdfpdf
- 2026.06.19_43_Zalacznik_nr_3_PPU_odczynniki.pdfpdf
- 43 _Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji (1).docxdocx
- 2026-OJS120-00435977-pl-ts.pdfpdf
- 43. Wyjaśnienia treści SWZ.BES.pdfpdf
- 43_załącznik nr 2 do SWZ - FC po zmianach z dnia 01.07.2026 r..xlsxxlsx
- 43_Załącznik nr 3 do SWZ - PPU po zmianach z dnia 01.07.2026 r.pdfpdf
- 43. Wyjaśnienia treści SWZ 2.BES.pdfpdf
- 43_załącznik nr 2 do SWZ - FC po zmianach z dnia 03.07.2026 r..xlsxxlsx
- 43_Załącznik nr 3 do SWZ - PPU po zmianach z dnia 03.07.2026 r.pdfpdf
- 43_Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy.docdoc
- 2026-OJS159-00574762-pl-ts.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.