Dostawa sprzętu informatycznego związana z realizacją projektu w ramach grantu Cyberbezpieczny Samorząd
Zamawiający: kamionka (ezamawiajacy.pl), Kamionka
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Kamionka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup serwera w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd. Przedmiotem jest dostawa jednostki wraz z określoną konfiguracją procesora, pamięci RAM, interfejsów sieciowych oraz dysków (SATA i SSD M.2). Dokument zawiera wzór formularza ofertowego z bardzo szczegółowymi wymaganiami technicznymi dotyczącymi podzespołów.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: RI.271.13.2026
Numer postępowania RI.271.13.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup serwera
Dostawa serwera o określonej specyfikacji technicznej (procesor, RAM DDR5, dyski SATA Hot-Plug i SSD M.2, interfejsy 1Gb Ethernet).
Dokumenty (15)
- Dane kontaktowe
- Załącznik nr 1 - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.pdfpdf
- Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 3 - Oświadczenie warunki udziału i wykluczenie.docxdocx
- Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania.docxdocx
- Załącznik nr 5 - Wykaz dostaw i usług.docxdocx
- Załącznik nr 6 - Oświadczenie grupa kapitałowa.docxdocx
- Załącznik nr 7 - Wzór umowy.pdfpdf
- Ogłoszenie 2026BZP 0030095001.pdfpdf
- Wyjaśnienie treści SWZ - 24.06.2026 r..pdfpdf
- Zmiana TSO i TZO-30.06.2026.pdfpdf
- 08ded678-30e7-f11a-d9ee-92000195774f.pdfpdf
- Wyjaśnienie treści SWZ 02.07.2026 r..pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 02.07.2026 r..pdfpdf
- SWZ 22.06.2026 r..pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.