Usługi prania, czyszczenia, prasowania i krawieckie
Zamawiający: mss (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksowe usługi pralnicze, w tym pranie, czyszczenie na sucho, prasowanie, usługi krawieckie oraz odbiór prania. Przedmiotem jest również dostawa/obsługa bielizny szpitalnej. Zamawiający nie dopuszcza ofert częściowych ani wariantowych. Wymagane wysokie ubezpieczenie OC z uwzględnieniem ryzyka chorób zakaźnych.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Polisa OC: min. 2.000.000 PLN (jedna szkoda)
- OC obejmujące ryzyko chorób zakaźnych (HIV, WZW) z limitem 1.000.000 PLN
- Wymagany kwalifikowany podpis elektroniczny
- Złożenie oświadczenia JEDZ
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZP.341.41.2026
Numer postępowania DZP.341.41.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi prania, czyszczenia, prasowania, krawieckie i bielizna szpitalna
Kompleksowe usługi pralnicze: pranie, czyszczenie na sucho, prasowanie, krawiectwo oraz odbiór prania i obsługa bielizny szpitalnej.
Dokumenty (14)
- Dane kontaktowe
- Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD)-5.pdfpdf
- JEDZ_DZP.341.41.2026.xmlxml
- SWZ_41_2026.docxdocx
- Załacznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - umowa dzierżawy pomieszczeń.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ - umowa dzierżawy systemu.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS123-00447725-pl-ts.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłozenia z dnia 17.07.2026.pdfpdf
- Zmodyfikowany 17.07.2026 Załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.docxdocx
- Korespondencja z dnia 17.07.2026-sig.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 30.07.2026.pdfpdf
- 2. Korespondencja z dnia 30.07.2026-sig.pdfpdf
- 3. Korespondencja z dnia 31.07.2026-sig.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.