Badania diagnostyczne (FISH, kariotyp, diagnostyka chłoniaków i szpiczaka)
Zamawiający: mss (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na wykonanie specjalistycznych badań diagnostycznych, w tym badań FISH (sondą genową), oceny kariotypu (szpik), diagnostyki szpiczaka mnogego (różne panele), diagnostyki różnicowej chłoniaków (w materiale utrwalonym i świeżej tkance) oraz izolacji plazmocytów CD138+. Przedmiotem jest realizacja konkretnych procedur medycznych w określonych ilościach.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZP.46.06.2026
Numer postępowania DZP.46.06.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Badania diagnostyczne
Realizacja specjalistycznych badań genetycznych (FISH), kariotypowania oraz diagnostyki szpiczaka i chłoniaków.
Dokumenty (8)
- Dane kontaktowe
- OPZ.xlsxxlsx
- Załączniki do SWKO.docxdocx
- OPZ po zmianie.xlsxxlsx
- OPZ po zmianie.xlsxxlsx
- Załączniki do SWKO.docxdocx
- 1. Korespondencja z dnia 19.06.2026.pdfpdf
- SWKO.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.