Dostawy asortymentu jednorazowego użytku - I
Zamawiający: nieklanska (ezamawiajacy.pl), Nieklan
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawy wyrobów medycznych i asortymentu jednorazowego użytku dla Szpitala Dziecięcego w Warszawie. Przedmiotem jest 7 pakietów (m.in. higiena ciała, wkłady do ssaków, maski do resuscytacji, akcesoria do respiratorów). Realizacja przewidziana na 24 miesiące. Kluczowy wymóg: termin dostawy nie może przekraczać 4 dni roboczych.
Kluczowe wymagania
- Termin dostawy: od 1 do 4 dni roboczych (powyżej 4 dni = 0 punktów)
- Termin ważności produktów: minimum 24 miesiące od daty dostawy
- Akceptacja wszystkich warunków SWZ bez odstępstw
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: RZP20/KS/2026
Numer postępowania RZP20/KS/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (7)
Część 1: Pakiet nr 1 - Higiena ciała
Dostawa asortymentu do higieny ciała.
Część 2: Pakiet nr 2 - Wkłady do ssaków
Dostawa wkładów do ssaków.
Część 3: Pakiet nr 3 - Maski i worki do resuscytacji
Dostawa masek i worków do resuscytacji.
Część 4: Pakiet nr 4 - Czujnik saturacji w technologii Masimo
Dostawa czujników saturacji Masimo.
Część 5: Pakiet nr 5 - Akcesoria do Airvo2
Dostawa akcesoriów do Airvo2.
Część 6: Pakiet nr 6 - Akcesoria do respiratora Hamilton
Dostawa akcesoriów do respiratorów Hamilton.
Część 7: Pakiet nr 7 - Jednoczęściowe mocowanie do rurek Tracheotomijnych
Dostawa mocowań do rurek tracheotomijnych.
Dokumenty (14)
- Dane kontaktowe
- SWZ - RZP-20-KS-2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ oraz nr 1 do Umowy - Formularz ofertowy.docdoc
- Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy..xlsxxlsx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy .docdoc
- Załącznik nr 5 do SWZ - Wzór umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ - Grupa kapitałowa.docdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy art. 5k i art. 7.docdoc
- Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie art 117.docdoc
- SWZ - RZP-20-KS-2026-zmiana dn. 26.06.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy-zmiana dn. 26.06.2026.xlsxxlsx
- Zmiana treści SWZ z dn. 26.06.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS119-00431440-pl-ts.pdfpdf
- Wyjaśnienie treści SWZ z dn. 16.07.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.