Dostosowanie szkół podstawowych w Płońsku do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w trybie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania pn. Dostępne szkoły podstawu
Zamawiający: plonsk (ezamawiajacy.pl), Płońsk
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Płońsk
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na realizację robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” (projektowanie + wykonawstwo) dla czterech szkół podstawowych w Płońsku. Zakres obejmuje przebudowę, rozbudowę budynków oraz zagospodarowanie terenu. Realizacja podzielona na etapy: projektowy (do 11.12.2026) oraz budowlany (do 29.10.2027).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: co najmniej jedno zamówienie w formule „zaprojektuj i wybuduj” (budowa, przebudowa lub rozbudowa budynku) o wartości min. 750
- 700 000,00 zł brutto zrealizowane w ciągu ostatnich 5 lat
- Wymagane zatrudnienie osób na umowę o pracę do czynności bezpośrednich (koszty bezpośrednie)
- Brak wykluczenia z art. 108 ust. 1 Pzp
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.17.2026
Numer postępowania ZP.271.17.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (4)
Część 1: Część I - przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Płońsku wraz z zagospodarowaniem terenu
Przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Płońsku wraz z zagospodarowaniem terenu w formule zaprojektuj i wybuduj.
Część 2: Część II - przebudowa budynków Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku
Przebudowa budynków Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku w formule zaprojektuj i wybuduj.
Część 3: Część III - przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Płońsku wraz z zagospodarowaniem terenu
Przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Płońsku wraz z zagospodarowaniem terenu w formule zaprojektuj i wybuduj.
Część 4: Część IV - przebudowa i rozbudowa budynków Szkoły Podstawowej nr 4 w Płońsku
Przebudowa i rozbudowa budynków Szkoły Podstawowej nr 4 w Płońsku w formule zaprojektuj i wybuduj.
Dokumenty (7)
- Dane kontaktowe
- Zał. nr 1 Formularz ofertowy.docxdocx
- SWZ ZP.271.17.2026.docxdocx
- ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- zmiana treści SWZ oraz zmiana treści ogłoszenia.pdfpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- Zał. nr 8 Dokumentacja.zipzip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.