Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych oraz dygestoriów do Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej
Zamawiający: polsl (ezamawiajacy.pl)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę oraz montaż wyposażenia laboratoryjnego dla Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej. Przedmiotem obejmuje dygestoria, stoły laboratoryjne (wyspowe i przyścienne), szafy na chemikalia, szafy na ubrania, biurka, taborety oraz prysznice bezpieczeństwa. Wymagana jest wizja lokalna przed złożeniem oferty.
Kluczowe wymagania
- Obowiązkowa wizja lokalna
- Wypełnienie pełnego wykazu mebli i dygestoriów (brak zaoferowania asortymentu skutkuje odrzuceniem oferty)
- Okres gwarancji jakości podlegający ocenie punktowej
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZPZ.282.41.2026.AP
Numer postępowania DZPZ.282.41.2026.AP
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych oraz dygestoriów
Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych, dygestoriów oraz wyposażenia pomocniczego (szafy, stoły, prysznice bezpieczeństwa) dla laboratoriów i pomieszczeń socjalnych.
Dokumenty (13)
- Dane kontaktowe
- 2.0. SWZ 282.41.pdfpdf
- 2.1. SWZ 282.41 Zał. nr 1 PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY.pdfpdf
- 2.2. SWZ 282.41 Zał. nr 2 FORMULARZ OFERTOWY.docxdocx
- 2.2. SWZ 282.41 Zał. nr 2 FORMULARZ OFERTOWY.pdfpdf
- 2.3. SWZ.282.41 Zal. nr 3 JEDZ.xmlxml
- 2.4. SWZ 282.41 Zał. nr 4 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.docxdocx
- 2.4. SWZ 282.41 Zał. nr 4 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.pdfpdf
- 2.5. SWZ 282.41 Zał. nr 5 OŚWIADCZENIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO.docxdocx
- 2.5. SWZ 282.41 Zał. nr 5 OŚWIADCZENIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO.pdfpdf
- 3.0. Odpowiedź na pytania z dnia 26.06.2026 r.pdfpdf
- 4.0. Odpowiedź na pytania z dnia 7.07.2026 r.pdfpdf
- 1.0. Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.