Budowa Centrum Obsługi Klienta i Świadczenia Usług Społecznych w Nysie
Zamawiający: powiat-nysa (ezamawiajacy.pl), Nysa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Nysa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na budowę nowego budynku Centrum Obsługi Klienta i Świadczenia Usług Społecznych w Nysie. Zakres obejmuje prace budowlane oraz instalacyjne (elektryczne, sanitarne, wodociągowe, ciepłownicze, wentylacyjne, teletechniczne). Brak możliwości składania ofert częściowych. Wymagane doświadczenie w budowie budynku min. 2 kondygnacji o pow. 600 m² o wartości powyżej 8 mln zł brutto.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: budowa/przebudowa budynku min. 2 kondygnacji, pow. użytkowa min. 600 m², wartość zadania > 8 mln zł brutto (w ciągu ostatnich
- 8 lat)
- Brak wadium
- Gwarancja na przedmiot zamówienia: minimum 36 miesięcy
- Obowiązek podania marki, modelu i wersji produktów ICT w ofercie
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.272.2.19.2026.BL
Numer postępowania ZP.272.2.19.2026.BL
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa Centrum Obsługi Klienta i Świadczenia Usług Społecznych w Nysie
Budowa obiektu budowlanego wraz z instalacjami (elektryczna, sanitarna, wodociągowa, ciepłownicza, wentylacyjna, teletechniczna).
Dokumenty (35)
- Dane kontaktowe
- SWZ-budowa Centrum Obsługi Klienta.docdoc
- Zał. nr 01 do SWZ - Formularz oferty.docxdocx
- Zał. nr 02 do SWZ - Ośw. o braku podstaw wykl i spełn war.-wykonawca.docxdocx
- Zał. nr 03 do SWZ - Ośw. o braku podstaw wykl i spełn war.-podmiot.docxdocx
- Zał. nr 04 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docxdocx
- Zał. nr 05 do SWZ - Projekt umowy.pdfpdf
- Zał. nr 06 do SWZ - Ośw. o aktualności.docxdocx
- Zał. nr 07 do SWZ - Wykaz robót.docxdocx
- Zał. nr 08 do SWZ - Wykaz osób.docxdocx
- Zał. nr 09 do SWZ - Przedmiary robót.7z7z
- Zał. nr 10 do SWZ - STWiORB.7z7z
- Zał. nr 11 do SWZ - Protokół z wizji lokalnej.docxdocx
- Zał. nr 12 do SWZ - Wzór ośw. o zatrudn..docxdocx
- Zał. nr 13 do SWZ - Wykaz ICT.docxdocx
- ogłoszenie o zamowieniu.pdfpdf
- D2_NYSA_profil KD.pdfpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- OPIS PW INSTAL SANIT - NYSA.pdfpdf
- pismo do wszystkich pobier. SWZ-17.07.2026.pdfpdf
- Projekt instalacji Nysa.zipzip
- PROJEKT PRZYŁĄCZY NYSA.zipzip
- PRZEKŁADKI Nysa.zipzip
- PRZYŁĄCZE KD Nysa.zipzip
- WB - Zestawienie balustrad.pdfpdf
- WK3_NYSA_przekładki profil KD.pdfpdf
- WK4_NYSA_przekładki profil KS.pdfpdf
- Zał. nr 07 do SWZ - Wykaz robót-17.07.2026.docxdocx
- Zał. nr 08 do SWZ - Wykaz osób-17.07.2026.docxdocx
- zestawienie wyposażenia.pdfpdf
- zmienione punkty XVII i XVIII SWZ-17.07.2026.docdoc
- zmieniony punkt VIII SWZ-17.07.2026.docdoc
- pismo do wszystkich pobier. SWZ-21.07.2026.pdfpdf
- SW-1 - Szczegół witryn-21.07.2026.pdfpdf
- Zestawienie wyposażenia-21.07.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.