Wykonanie nowoczesnej multimedialnej i interaktywnej wystawy stałej Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej
Zamawiający: powiatlukowski (ezamawiajacy.pl), Łuków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Wola Okrzejska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg nieograniczony na wykonanie nowoczesnej, multimedialnej i interaktywnej wystawy stałej w Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Wymagane jest przedstawienie próbki projektu graficznego elementu wystawy (Quo Vadis w 49 językach). Wymagane jest zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny oferty brutto.
Kluczowe wymagania
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy: 5% ceny oferty brutto
- Przedłożenie próbki projektu graficznego (Quo Vadis w 49 językach)
- Prace fizyczne muszą być wykonywane przez osoby na umowę o pracę
- Oferta musi być złożona elektronicznie (podpis kwalifikowany)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: IZP.272.22.2026
Numer postępowania IZP.272.22.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie nowoczesnej multimedialnej i interaktywnej wystawy stałej Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej
Realizacja nowoczesnej, interaktywnej wystawy multimedialnej w muzeum.
Dokumenty (20)
- Dane kontaktowe
- SWZ IZP.272.22.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.zipzip
- Załącznik nr 2 do SWZ Formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ- JEDZ -espd-request.zipzip
- Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o grupie kapitałowej.docxdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ Oświadczenie o aktualności informacji JEDZ.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ Oświadczenie w zakresie art. 5k rozporządzenia Rady UE 833-2014.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ Wykaz usług.docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ Zobowiązanie podmiotu do oddania do dyspozycji wykonawcy niezbędnych zasobów.docxdocx
- Załącznik nr 9 do SWZ Oświadczenie składane przez wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docxdocx
- Załącznik nr 10 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 11 do SWZ Karta indywidualnej oceny próbki.pdfpdf
- Wyjaśnienia treści SWZ_14-07-2026.zipzip
- Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026-OJS122-00443714-pl-ts.pdfpdf
- SWZ IZP.272.22.2026-Aktualizacja_20.07.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 10 do SWZ Projektowane postanowienia umowy-Aktualizacja_20.07.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr 500819-2026-PL.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ_20-07-2026.pdfpdf
- Wyjaśnienia treści SWZ_24-07-2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.