Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców gminy Miasto Sochaczew
Zamawiający: sochaczew (ezamawiajacy.pl), Sochaczew
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Miasto Sochaczew
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie dotyczy odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Sochaczew. Usługa obejmuje również dostarczenie przez wykonawcę niezbędnych pojemników i worków w miejsca wskazane przez zamawiającego. Zamawiający nie dopuszcza ofert częściowych ani wariantowych.
Kluczowe wymagania
- Wadium (forma: pieniądz, gwarancja bankowa, gwarancja ubezpieczeniowa lub poręczenie)
- Zaświadczenie z KRK (nie starsze niż 6 miesięcy)
- Zaświadczenie US (nie starsze niż 3 miesiące)
- Zaświadczenie ZUS (nie starsze niż 3 miesiące)
- Oświadczenie o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.272.1.13.2026
Numer postępowania ZP.272.1.13.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Sochaczew oraz dostarczenie pojemników i worków.
Dokumenty (10)
- Dane kontaktowe
- SWZ odpady 2026-2029.docxdocx
- Formularz ofertowy.docxdocx
- espd-request.zipzip
- instrukcja JEDZ.pdfpdf
- ZAŁĄCZNIK - OŚWIADCZENIA, SANKCJE.docxdocx
- 2026-OJS116-00417761-pl-ts.pdfpdf
- ODWOŁANIE.zipzip
- Zawiadomienie o wniesieniu odwołania.pdfpdf
- INFORMACJA ZAMAWIAJĄCEGO Z DNIA 11.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.