Wykonanie usługi aktualizacji licencji dla urządzenia STORMSHIELD SN710 Premium UTM Security Pack
Zamawiający: sochaczew (ezamawiajacy.pl), Sochaczew
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Sochaczew
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na aktualizację licencji dla urządzenia bezpieczeństwa STORMSHIELD SN710 Premium UTM Security Pack. Usługa ma być realizowana w okresie od 01.07.2026 do 30.06.2027 r. Wymagane jest złożenie formularza oferty, oświadczeń (RODO, licencje) oraz zaparafowanie postanowień umowy.
Kluczowe wymagania
- Oświadczenie (załącznik nr 1)
- Formularz oferty (załącznik nr 2)
- Oświadczenie w zakresie RODO (załącznik nr 4)
- Zaparafowanie istotnych postanowień umowy (załącznik nr 5)
- Oświadczenie dot. licencji
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.272.4.28.2026
Numer postępowania ZP.272.4.28.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (2)
Część 1: wykonanie usługi aktualizacji licencji dla urządzenia STORMSHIELD SN710 Premium UTM Security Pack
Usługa aktualizacji licencji dla urządzenia STORMSHIELD SN710 Premium UTM Security Pack.
Część 2: wykonanie usługi aktualizacji licencji dla urządzenia STORMSHIELD SN710 Premium UTM Security Pack
Usługa aktualizacji licencji dla urządzenia STORMSHIELD SN710 Premium UTM Security Pack.
Dokumenty (3)
- Dane kontaktowe
- Formularz ofertowy.docxdocx
- SWZ aktualizacja licencji Stormishield.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.