Sukcesywne dostawy leków, płynów infuzyjnych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Zamawiający: spzoz-ustrzyki (ezamawiajacy.pl), Ustrzyki Dolne
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Ustrzyki Dolne
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sukcesywne dostawy produktów leczniczych, płynów infuzyjnych oraz żywności medycznej dla SPZOZ w Ustrzykach Dolnych. Wykonawca musi zapewnić termin ważności produktów nie krótszy niż 10 miesięcy od daty dostawy oraz zachować warunki transportu (GDP). Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia zamówienia o 30% oraz zmiany asortymentu.
Kluczowe wymagania
- Termin ważności produktów min. 10 miesięcy od daty dostawy
- Zapewnienie warunków transportu zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP)
- Możliwość wykazania stałości cen jednostkowych przez 6 miesięcy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.261.1.4.2026.
Numer postępowania ZP.261.1.4.2026.
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (2)
Część 1: Zadanie nr 1 – Leki 1
Dostawy produktów leczniczych (m.in. Aciclovirum tabl. 400mg).
Część 2: Płyny infuzyjne oraz środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Dostawy płynów infuzyjnych oraz żywności medycznej.
Dokumenty (15)
- Dane kontaktowe
- SWZ ZP.261.1.4.2026-sig.pdfpdf
- Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 1A Formularz asortymentowo-cenowy.xlsxxlsx
- Załącznik nr 2. Oświadczenie Wykonawcy.docxdocx
- Załącznik nr 3. Oświadczenie Wykonawcy - p.ś.d.docxdocx
- Załącznik nr 4. Projektowane postanowienia umowy.docxdocx
- Załącznik nr 5. Oświadczenie Wykonawcy.docxdocx
- Zmiana terminu składania ofert-sig.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania 1_-sig.pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania 2-sig.pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania 3-1-sig.pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania 4-sig.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu 16.06.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.