Opracowanie wielobranżowego projektu budowlano - wykonawczego przebudowy i modernizacji pomieszczeń bloku operacyjno – zabiegowego i traktu porodowego w budynku B2 Szpitala oraz części produkcyjnej apteki szpitalnej w celu utworzenia pracowni leku jałowego w budynku
Zamawiający: spzozlukow (ezamawiajacy.pl), Łuków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego (prawdopodobnie dostawy lub usługi, brak pełnego opisu przedmiotu w fragmentach). Kryteria oceny: cena (60%) oraz długość okresu gwarancji (40%). Przewidziano możliwość negocjacji. Wymagane wadium w wysokości 9 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 9 000 zł
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (załącznik nr 3 i 3a)
- Pełnomocnictwo (jeśli dotyczy)
- Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (jeśli dotyczy)
- Podpis elektroniczny (kwalifikowany, zaufany lub osobisty)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 14/26
Numer postępowania 14/26
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych o przedmiocie zamówienia
Brak szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia w dostarczonych fragmentach.
Dokumenty (15)
- Dane kontaktowe
- SWZ.docdoc
- SWZ.pdfpdf
- ZALACZNIK_1_Formularz ofertowy.docdoc
- Załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia_Blok_Trakt_Apteka.docdoc
- ZALACZNIK_3 - 3a _Oświadczenia.docxdocx
- ZALACZNIK_4_Oświadczenie o przynależności.docxdocx
- ZALACZNIK_5 i 5a_Zobowiązanie podmiotu udostępniajacego zasoby i Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docxdocx
- ZALACZNIK_6_Wykaz_uslug.docxdocx
- ZALACZNIK_7_Wykaz_osob.docxdocx
- ZALACZNIK_8_Wzór umowy.docxdocx
- Odpowiedzi na pytania 15.06.2026 r..pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania 2 18.06.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Ogłoszenie o wyniku postępowania e-zamówienia.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.