Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 przy ul. Sportowej w Starych Juchach
Zamawiający: stare-juchy (ezamawiajacy.pl), Stare Juchy
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- ul. Sportowa, Stare Juchy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 w Starych Juchach. Zakres obejmuje budowę boisk (piłkarskiego i wielofunkcyjnego), budynku sanitarno-szatniowego, instalacje (wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, fotowoltaiczna, monitoring, oświetlenie boisk) oraz przyłącza. Termin realizacji określono na 10 miesięcy od podpisania umowy.
Kluczowe wymagania
- Wypełnienie formularza oferty (załącznik nr 1)
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków (załącznik nr 2)
- W przypadku podmiotów udostępniających zasoby: oświadczenie o spełnianiu warunków przez te podmioty
- W przypadku wspólnoty wykonawców: oświadczenie o podziale robót (załącznik nr 3)
- Złożenie oferty przez platformę zakupową
- Podpis elektroniczny (kwalifikowany), zaufany lub osobisty
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: SG.271.1.2026
Numer postępowania SG.271.1.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025
Budowa boisk, budynku sanitarno-szatniowego oraz instalacji (elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, fotowoltaicznej i monitoringu).
Dokumenty (75)
- Dane kontaktowe
- 6.1 Opis - projekt zagospodarowania terenu.pdfpdf
- 6.2 Rys. PZT.pdfpdf
- 6.3 Opis - projekt architektoniczno-budowlany.pdfpdf
- 6.4 Rys. PAB-1 - ukształtowanie nawierzchni.pdfpdf
- 6.5 Rys. PAB-2 - rzut parteru.pdfpdf
- 6.6 Rys. PAB-3 - rzut dachu.pdfpdf
- 6.7 Rys. PAB-4 - elewacje.pdfpdf
- 6.8 Rys. PAB-5 - przekrój.pdfpdf
- 6.9 Rys. PAB-6 - schody terenowe.pdfpdf
- 6.20 Rys. PT-10 - budynek - stolarka.pdfpdf
- 6.11 Rys. PT-1 - ukształtowanie nawierzchni.pdfpdf
- 6.12 Rys. PT-2 - budynek - ściany fundamentowe.pdfpdf
- 6.13 Rys. PT-3 - budynek - parter.pdfpdf
- 6.14 Rys. PT-4 - budynek - dach.pdfpdf
- 6.15 Rys. PT-5 - budynek - przekroje.pdfpdf
- 6.16 Rys. PT-6 - budynek - elewacje.pdfpdf
- 6.17 Rys. PT-7 - budynek - strefa wejścia.pdfpdf
- 6.18 Rys. PT-8 - budynek - detale.pdfpdf
- 6.19 Rys. PT-9 - budynek - schemat wiązara.pdfpdf
- 6.21 Rys. PT-11 - układ boisk.pdfpdf
- 6.22 Rys. PT-12 - przekroje boiska.pdfpdf
- 6.23 Rys. PT-13 - przekroje przez nawierzchnie.pdfpdf
- 6.24 Rys. PT-14 - detale ogrodzeń i wyposażenie boisk.pdfpdf
- 6.25 Rys. PT-15 - mała architektura.pdfpdf
- 6.26 Rys. PT-16 - schody i detale.pdfpdf
- 6.27 Warunki przyłączenia - wod.-kan..pdfpdf
- 6.28 Warunki przyłączenia - energia elektryczna.pdfpdf
- 6.29 Decyzja o pozwoleniu na budowę.pdfpdf
- 7.1 STWiOR - branża budowlana.pdfpdf
- 7.2 STWiOR - branża sanitarna.pdfpdf
- 7.3 STWiOR - branża elektryczna.pdfpdf
- 8. Przedmiar robót.pdfpdf
- 5. Projektowane postanowienia umowy.docxdocx
- 1. Formularz oferty.docxdocx
- 2. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków.docxdocx
- 3. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docxdocx
- 4. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docxdocx
- Specyfikacja warunków zamówienia.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu nr 1 - 22.06.2026 r..pdfpdf
- Wyjaśnienie treści SWZ wraz z jej zmianą nr 1 - 22.06.2026 r..docxdocx
- 6.50 Opinia geotechniczna - część graficzna - 22.06.2026 r..PDFpdf
- 6.49 Opinia geotechniczna - opis - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.48 Rys. nr E-6 - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.47 Rys. nr E-5 - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.46 Rys. nr E-4 - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.45 Rys. nr E-3 - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.44 Rys. nr E-2 - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.43 Rys. nr 1 - PZT - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.42 Opis - branża elektryczna - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.41 Rzut poziomy - wentylacja - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.40 Rzut poziomy - instalacja kanalizacji sanitarnej - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.39 Rzut poziomy - instalacja wodociągowa - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.38 Rys. nr 8 - schemat ułożenia przewodu w wykopie - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.37 Rys. nr 7 - schemat zestawu wodomierzowego - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.36 Rys. nr 6 - schemat wcinki wodociągowej - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.35 Rys. nr 5 - schemat studni rewizyjnej - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.34 Rys. nr 4 - schemat pompowni ścieków - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.33 Rys. nr 3 - profil podłużny - przyłącze kanalizacji sanitarnej - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.32 Rys. nr 2 - profil podłużny - przyłącze wodociągowe - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.31 Rys. nr 1 - PZT - przyłącza sanitarne - 22.06.2026 r..pdfpdf
- 6.30 Opis - branża sanitarna - 22.06.2026 r..pdfpdf
- Zmiana treści SWZ nr 2 - 28.06.2026 r..docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu nr 2 - 28.06.2026 r..pdfpdf
- Zmiana treści SWZ nr 3 - 30.06.2026 r..docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu nr 3 - 30.06.2026 r..pdfpdf
- 5. Pytanie nr 7 do SWZ - 02.07.2026 r..pdfpdf
- 4. Pytanie nr 6 do SWZ - 02.07.2026 r..pdfpdf
- 3. Pytanie nr 4 i 5 do SWZ - 02.07.2026 r..pdfpdf
- 2. Pytanie nr 3 do SWZ - 02.07.2026 r..pdfpdf
- 1. Pytanie nr 2 do SWZ - 02.07.2026 r..pdfpdf
- Wyjaśnienie treści SWZ wraz z jej zmianą nr 4 - 02.07.2026 r..pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu nr 4 - 02.07.2026 r..pdfpdf
- 6.10 Opis - projekt techniczny.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.