Budowa/przebudowa ciągu komunikacyjnego i oświetlenia nawigacyjnego w Starachowicach
Zamawiający: szpital-starachowice (ezamawiajacy.pl), Starachowice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa lub przebudowa ciągu komunikacyjnego wraz z oświetleniem nawigacyjnym na działkach nr 9/45, 9/53, 9, 68 przy ul. Batalionów Chłopskich w Starachowicach. Zamówienie obejmuje roboty budowlane zgodnie z dokumentacją projektową i STWiORB. Brak możliwości składania ofert częściowych i wariantowych.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 10 000,00 zł
- Doświadczenie: min. 2 roboty budowlane (budowa/przebudowa lądowisk dla śmigłowców) o wartości min. 1 000 000,00 zł każda
- Wymagane oświadczenia o niekaralności i braku zaległości podatkowych/składkowych
- Podpis elektroniczny osoby uprawnionej do reprezentowania
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: P/26/06/2026/L
Numer postępowania P/26/06/2026/L
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa/przebudowa ciągu komunikacyjnego i oświetlenia nawigacyjnego
Budowa lub przebudowa ciągu komunikacyjnego wraz z oświetleniem nawigacyjnym na działkach nr 9/45, 9/53, 9, 68 przy ul. Batalionów Chłopskich w Starachowicach.
Dokumenty (13)
- Dane kontaktowe
- 26 P26 SWZ.docxdocx
- 26 P26 SWZ załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docxdocx
- 26 P26 SWZ załącznik nr 4 - projekt umowy.docxdocx
- 26 P26 SWZ załącznik nr 5 - dokumetacja lądowisko.zipzip
- 26 P26 odp na pyt 1.pdfpdf
- 26 P26 ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 1.pdfpdf
- 26 P26 ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2.pdfpdf
- 26 P26 informacja o zmianie terminu skł of 2.pdfpdf
- 26 P26 odp na pyt 2 29.06.2026.pdfpdf
- 26 P26 informacja o zmianie terminu skł of 3.pdfpdf
- 26 P26 ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 3.pdfpdf
- Ogłoszenie [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji].pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.