Modernizacja sieci Wi-Fi, LAN i zasilania w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu
Zamawiający: szpitalelblag (ezamawiajacy.pl), Elbląg
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu, ul. Królewiecka 146, 82-300 Elbląg
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji i rozbudowy sieci bezprzewodowej (Wi-Fi) wraz z siecią szkieletową LAN oraz zapewnienie obwodów zasilania dla urządzeń sieciowych. Inwestycja realizowana jest w ramach projektu „Elektroniczna diagnostyka obrazowa” finansowanego z funduszy unijnych (FEWM). Zakres obejmuje dostawę infrastruktury, okablowania oraz prace budowlano-montażowe.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie w realizacji robót budowlanych (wymagane potwierdzenie w wykazie z ostatnich 5 lat)
- Zgodność z normami budowlano-montażowymi i elektrycznymi (m.in. PN-EN 50173, PN-HD 60364)
- Zapewnienie bezpieczeństwa i brak zakłóceń w pracy szpitala
- Zgodność z przepisami ppoż. (Rozporządzenie 2016/364)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 14/2026
Numer postępowania 14/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja sieci Wi-Fi, LAN i zasilania
Modernizacja sieci bezprzewodowej Wi-Fi, budowa sieci szkieletowej LAN oraz instalacja obwodów zasilania dla urządzeń sieciowych.
Dokumenty (11)
- Dane kontaktowe
- (2026.06.24) SWZ.pdfpdf
- (2026.06.24) załączniki do SWZ.zipzip
- (2026.07.08) ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- (2026.07.08) SWZ po zmianach.pdfpdf
- (2026.07.08) zmiany.pdfpdf
- (2026.07.08) zmienione załączniki 1, 1A, 2, 8 do SWZ.zipzip
- (2026.07.10) zmiany.pdfpdf
- (2026.07.10) pytania i odpowiedzi.pdfpdf
- (2026.07.10) załącznik Nr 1, 2 po zmianach.zipzip
- (2026.06.24) ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.