DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO – CZĘŚĆ II
Zamawiający: szpitaloswiecim (ezamawiajacy.pl), Oświęcim
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Oświęcim
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu jednorazowego (m.in. strzykawki, igły do endoskopowej obliteracji, układy oddechowe) podzielone na pakiety. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu.
Kluczowe wymagania
- Możliwość zawarcia umowy w formie elektronicznej (podpis kwalifikowany)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZOZ.DZP.261.32.PN.2026
Numer postępowania ZOZ.DZP.261.32.PN.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (3)
Część 1: Pakiet nr 19 - strzykawki
Dostawa strzykawek.
Część 2: Pakiet 36 - igły do endoskopowej obliteracji
Dostawa igieł jednorazowych do endoskopowej obliteracji.
Część 3: Pakiet 37 - układy oddechowe
Dostawa układów oddechowych (drenów) do respiratora.
Dokumenty (12)
- Dane kontaktowe
- TED_09-06-2026_OGLOSZENIE.zipzip
- Zalacznik_nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docdoc
- Zalacznik_nr_2_do_SWZ_Formularz_cenowy.xlsxls
- Zalacznik_nr_3_do_SWZ_JEDZ.docdoc
- Zalacznik_nr_4_do_SWZ_Oswiadczenie_dot_przedmiotu_zamowienia.docdoc
- Zalacznik_nr_5_do_SWZ_PPU.docdoc
- Odpowiedzi 03.07.2026.BES.pdfpdf
- 03.07.26 ZMIANA Zalacznik_nr_5_do_SWZ_PPU.docdoc
- ZMIANA 07.07.2026 Odpowiedzi.pdfpdf
- SWZ.rtfrtf
- Unieważnienie czynności P.29.BES.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.