Dostawy sprzętu jednorazowego (pakiety medyczne)
Zamawiający: szpitaloswiecim (ezamawiajacy.pl), Oświęcim
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Oświęcim, ul. Wysokie Brzegi 4
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego (m.in. porty naczyniowe, sprzęt do respiratora, stabilizatory, woda do inhalacji) dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu. Realizacja w formie pakietów (LOT) w okresie od sierpnia 2026 do lipca 2027 r. Kryterium wyboru: 100% cena.
Kluczowe wymagania
- Zgłoszenie elektroniczne
- Użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego/pieczęci
- Katalog elektroniczny
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZOZ.DZP.261.33.PN.2026
Numer postępowania ZOZ.DZP.261.33.PN.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (5)
Część 1: PAKIET 38 - porty naczyniowe
Sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego (porty naczyniowe).
Część 2: PAKIET 39 - sprzęt do respiratora
Sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego do respiratora.
Część 3: PAKIET 40 - stabilizator
Sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego (stabilizatory).
Część 4: PAKIET 41 - sprzęt do respiratora
Sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego do respiratora.
Część 5: PAKIET 42 - woda do inhalacji
Sukcesywne dostawy wody do inhalacji (sprzęt jednorazowy).
Dokumenty (12)
- Dane kontaktowe
- TED_09-06-2026_OGLOSZENIE.zipzip
- Zalacznik_nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docdoc
- Zalacznik_nr_2_do_SWZ_Formularz_cenowy.xlsxls
- Zalacznik_nr_3_do_SWZ_JEDZ.docdoc
- Zalacznik_nr_4_do_SWZ_Oswiadczenie_dot_przedmiotu_zamowienia.docdoc
- Zalacznik_nr_5_do_SWZ_PPU.docdoc
- ZMIANA Zalacznik_nr_5_do_SWZ_PPU.docdoc
- 07.07.26 ZMIANA Zalacznik_nr_5_do_SWZ_PPU.docdoc
- 07.07.2026 ODPOWIEDZI - 33.PN.2026.pdfpdf
- 08.07.2026 ZMIANA ODPOWIEDZI - 33.PN.2026.pdfpdf
- SWZ.rtfrtf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.