Świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynku Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Zamawiający: szpitalpoludniowy (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o.
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynku szpitala. Zakres obejmuje m.in. monitoring CCTV, ochronę recepcji, SOR oraz patrol interwencyjny. Usługa realizowana w trybie ciągłym (24/7) przez 8 miesięcy. Wymagane doświadczenie w usługach ochrony o określonej wartości.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 2 usługi o podobnym charakterze w ciągu ostatnich 3 lat
- Łączna wartość usług: min. 700 000,00 zł brutto
- W tym jedna usługa o wartości min. 500 000,00 zł brutto
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: TP/39O/05/2026
Numer postępowania TP/39O/05/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Zadanie nr 1 - Ochrona osób i mienia
Usługi ochrony osób i mienia w budynku szpitala, w tym monitoring CCTV, ochrona recepcji, SOR oraz patrol interwencyjny.
Dokumenty (26)
- Dane kontaktowe
- Załącznik nr 6 - Opis przedmiotu zamowienia 2026.pdfpdf
- Załącznik nr 7 - Wykaz usług.docxdocx
- Załącznik nr 8 - umowa.pdfpdf
- Załącznik nr 9 - Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych.pdfpdf
- swz.pdfpdf
- Załącznik nr 1 - oferta.docdoc
- Załącznik nr 2 - Formularz asortymento-cenowy.xlsxxlsx
- Załącznik nr 3 - oświadczenie.docxdocx
- Załącznik nr 4 - oświadczenie.docxdocx
- ogłoszenie o zamowieniu 11.06.2026.pdfpdf
- ogłoszenie o zamowieniu 11.06.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie 18.06.2026.pdfpdf
- Zmiana terminu otwarcia ofert.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie 24.06.2026.pdfpdf
- wyjaśnienia.pdfpdf
- Załącznik nr 6 - Opis przedmiotu zamowienia - Modyfikacja.pdfpdf
- Zmiana terminu otwarcia ofert 2.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie 29.06.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie 29.06.2026 - 2.pdfpdf
- Sprostowanie.pdfpdf
- Zalacznik do umowy - Zestawienie osobogodzin - Modyfikacja.xlsxxlsx
- Załącznik nr 2 - Formularz asortymento-cenowy - Modyfikacja.xlsxxlsx
- Załącznik nr 6 - Opis przedmiotu zamowienia - Modyfikacja 2.docxdocx
- Załącznik nr 8 - umowa - Modyfikacja.docdoc
- Załącznik nr 5 - oświadczenie.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.