Zakup ciągnika rolniczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Zamawiający: trzciana (ezamawiajacy.pl), Trzciana
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Trzciana
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o mocy minimum 100 KM, z silnikiem 4-cylindrowym o pojemności min. 3,5 l i zbiornikiem paliwa min. 100 l. Maszyna musi spełniać normę emisji spalin Stage V, posiadać napęd 4x4 z blokadą mechanizmu różnicowego oraz mechaniczną skrzynię biegów z rewersem elektrohydraulicznym.
Kluczowe wymagania
- Oferta musi być złożona w formie elektronicznej (podpis elektroniczny, zaufany lub osobisty)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: RIS.271.1.4.2026
Numer postępowania RIS.271.1.4.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup ciągnika rolniczego
Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o parametrach: moc min. 100 KM, silnik min. 3,5 l, norma Stage V.
Dokumenty (25)
- Dane kontaktowe
- Specyfikacja Warunków Zamówienia, RIS.271.1.4.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docdoc
- Załącznik nr 1a do SWZ - Specyfikacja techniczna.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - Projekt umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 3 do SWZ –Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docxdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej.docdoc
- Pytania i odpowiedzi do SWZ - 24.06.2026r..zipzip
- Zmiana Specyfikacji Warunków Zamówienia z dnia 24.06.2026r.pdf.pdfpdf
- Załącznik nr 1a do SWZ - Specyfikacja techniczna - zaktualizowana w dniu 24.06.2026r..docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - zaktualizowany w dniu 24.06.2026r..docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - Projekt umowy - zaktualizowana w dniu 24.06.2026r..pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 24.06.2026r..pdfpdf
- Pytanie i odpowiedź do SWZ - 26.06.2026r..zipzip
- Zmiana Specyfikacji Warunków Zamówienia z dnia 26.06.2026r..pdfpdf
- Załącznik nr 1a do SWZ - Specyfikacja techniczna - zaktualizowana w dniu 26.06.2026r..docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - zaktualizowany w dniu 26.06.2026r..docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 26.06.2026r..pdfpdf
- Pytania i odpowiedzi do SWZ - 01.07.2026r..zipzip
- Zmiana Specyfikacji Warunków Zamówienia z dnia 01.07.2026r..pdfpdf
- Załącznik nr 1a do SWZ - Specyfikacja techniczna - zaktualizowana w dniu 01.07.2026r..docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - zaktualizowany w dniu 01.07.2026r..docxdocx
- Ogłoszenie o zmanie ogłoszenia z dnia 01.07.2026r..pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.