Modernizacja Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu wraz z poprawą efektywności energetycznej i dostępności dla mieszkańców – ETA I
Zamawiający: um-kamienkr (ezamawiajacy.pl), Kamienna Krajeńska
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Płocicz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg na modernizację Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu. Zakres obejmuje prace budowlane, poprawę efektywności energetycznej oraz dostosowanie obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dokumentacja zawiera formularz ofertowy oraz wzór umowy z zapisami dotyczącymi zmian w projekcie i odstąpienia od umowy.
Kluczowe wymagania
- Wymagane wadium (brak kwoty w dokumentach)
- Gwarancja na roboty budowlane (okres do określenia w ofercie)
- Możliwość korzystania z podmiotów udostępniających zasoby
- Możliwość udziału podwykonawców
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: B.271.25.2026
Numer postępowania B.271.25.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu wraz z poprawą efektywności energetycznej i dostępności dla mieszkańców – ETA I
Modernizacja budynku domu kultury, obejmująca prace budowlane, poprawę efektywności energetycznej oraz zwiększenie dostępności obiektu.
Dokumenty (20)
- Dane kontaktowe
- Projekt techniczno - wykonawczy - Przebudowa, nadbudowa i termomodernizacja Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu.pdfpdf
- Projekt zagospodarowania terenu - Przebudowa, nadbudowa i termomodernizacja Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu.pdfpdf
- Specyfikacja techniczna - Przebudowa, nadbudowa i termomodernizacja Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu.pdfpdf
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Przebudowa, nadbudowa i termomodernizacja Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu.pdfpdf
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (instalacje el.) - Przebudowa, nadbudowa i termomodernizacja Wiejskiego Domu Kultury w…pdf
- SWZ 8.06.2026.pdfpdf
- ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ- formularz ofertowy.docdoc
- załącznik nr 2 do SWZ - projekt umowy.rtfrtf
- Załącznik nr 3 do SWZ- oswiadczenie o spelnianiu warunków udziału i braku podstaw do wykluczenia.docxdocx
- wyjaśnienia treści WZ 15.06.2026.pdfpdf
- zmiana SWZ.pdfpdf
- wyjaśnienia treści SWZ 15.06.2026 II.pdfpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- informacja o zmianie SWZ 17.06.2026 r..pdfpdf
- załącznik nr 2 do SWZ - projekt umowy (zmiana).rtfrtf
- Zmiana SWZ 17 czerwca 2026 r..pdfpdf
- wyjaśnienia treści SWZ 18.06.2026.pdfpdf
- Decyzja nr 6740.39.2025 pozwolenie na budowę - Przebudowa, nadbudowa i termomodernizacja Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.