Zakup macierzy dyskowej wraz z wdrożeniem oraz urządzeniami sieciowymi dla WIŁ-PIB
Zamawiający: wilpib (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Zegrze Południowe
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę i wdrożenie infrastruktury IT: macierzy dyskowej All-Flash NVMe, przełączników Fibre Channel (SAN) oraz przełączników sieciowych LAN. W ramach zamówienia przewidziano opcję rozbudowy pojemności dyskowej do poziomu min. 100 TB netto.
Kluczowe wymagania
- Wymagane doświadczenie w dostawach (ostatnie 3 lata)
- Wypełnienie tabeli wymagań technicznych
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP-11-26-WIŁ-PIB
Numer postępowania ZP-11-26-WIŁ-PIB
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (2)
Część 1: Zamówienie podstawowe
Dostawa macierzy All-Flash NVMe, 2 przełączników SAN oraz 3 przełączników LAN wraz z wdrożeniem.
Część 2: Zamówienie opcjonalne
Dodatkowe dyski do rozbudowy pojemności macierzy do co najmniej 100 TB netto.
Dokumenty (16)
- Dane kontaktowe
- Załącznik nr 4 do SWZ ZP-11-26-WIŁ-PIB projekt — PDF.pdfpdf
- Załaczniki w wersji edytowalnej ZP-11-26-WIŁ-PIB (1)(7).docxdocx
- 08ded827-8cd7-0283-d9ee-920001959cf8-1.pdfpdf
- modyfikacja SWZ z dnia 06.07.2026r..pdfpdf
- Załącznik nr 2 do SWZ po modyfikacji z dnia 06.07.2026r..docxdocx
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 08dedb55-44c2-2376-6f5b-e70001d3b50c.pdfpdf
- odpowiedzi na pytania do SWZ ZP-11-26-WIŁ-PIB PDF.pdfpdf
- modyfikacja oraz odpowiedzi na pytania do SWZ ZP-11-26-WIŁ-PIB z dnia 10.07.2026r. — PDF.pdfpdf
- Załącznik 2 Opis przedmiotu zamówienia - tabele wymagań technicznych po modyfikacji z dnia 10.07.2026r..docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ projektowane postanopwienia umowy po modyfikacji z dnia 10.07.2026r. PDF.pdfpdf
- Zalącznik nr 1 formularz ofertowy po modyfikacji z dnia 10.07.2026r..docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 08dede74-7f2c-b742-f572-b0000118d0e7-1.pdfpdf
- SWZ ZP-11-26-WIŁ-PIB — PDF.pdfpdf
- odpowiedzi na pytania do SWZ ZP-11-26-WIŁ-PIB — PDF.pdfpdf
- Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.