Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, zestawów do operacji zaćmy oraz sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku
Zamawiający: wsz-skierniewice (ezamawiajacy.pl), Skierniewice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę wyrobów medycznych: soczewek wewnątrzgałkowych, zestawów niezbędnych do operacji zaćmy oraz sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku. Dokumentacja zawiera wzory oświadczeń dotyczących wykluczenia, spełniania warunków udziału oraz zgodności wyrobów medycznych z przepisami (MDR/ustawa o wyrobach medycznych).
Kluczowe wymagania
- Dopuszczenie wyrobów medycznych do obrotu na terenie RP
- Zgodność z rozporządzeniem UE 2017/745 lub 2017/746
- Złożenie oświadczeń o niepodleganiu wykluczeniu (art. 108 ust. 1 Pzp)
- Złożenie oświadczeń o niepodleganiu wykluczeniu z art. 7 ustawy o wspieraniu bezpieczeństwa narodowego
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: WSZ.DZPiZ.261.1.23/2026
Numer postępowania WSZ.DZPiZ.261.1.23/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych oraz zestawów niezbędnych do przeprowadzenia operacji zaćmy i sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku
Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, zestawów do operacji zaćmy oraz sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku.
Dokumenty (13)
- Dane kontaktowe
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Oświadczenia Załączniki.docxdocx
- Projekt Umowy - Zał. nr 6.pdfpdf
- Projekt Umowy - Zał.nr 6 A.pdfpdf
- SWZ.pdfpdf
- Zalacznik_nr_1A_- Parametry teczniczne aparatu do fakoemulsyfikacji.odtodt
- Załącznik nr 1 OPZ.xlsxls
- Odpowiedzi na pytania 07.07.2026..pdfpdf
- Zalacznik_nr_1A_- Parametry teczniczne aparatu do fakoemulsyfikacji Modyfikacja.odtodt
- Załącznik nr 1 OPZ - MODYFIKACJA.xlsxls
- Projekt umowy zał. nr 6 A MODYFIKACJA.docxdocx
- Formularz ofertowy.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.