Rozbiórka budynków w Julinie - kotłowni oraz pawilonów kolonijnych wraz z łącznikiem murowanym
Zamawiający: zamek-lancut (ezamawiajacy.pl), Łańcut
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Julina
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka budynków w miejscowości Julina, obejmująca kotłownię, pawilony kolonijne oraz łącznik murowany. Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym. Dokumentacja zawiera formularze ofertowe i oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.
Kluczowe wymagania
- Spełnienie warunków udziału określonych w Rozdziale 8 SWZ
- Brak podstaw wykluczenia z art. 108 ustawy PZP
- Brak podstaw wykluczenia z art. 7 ustawy o przeciwdziałaniu wspieraniu agresji na Ukrainę
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: PZP.261.8.2026
Numer postępowania PZP.261.8.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Rozbiórka budynków w Julinie - kotłowni oraz pawilonów kolonijnych wraz z łącznikiem murowanym
Rozbiórka budynków w Julinie: kotłowni, pawilonów kolonijnych oraz łącznika murowanego.
Dokumenty (37)
- Dane kontaktowe
- Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy PZP.261.8.2026.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy PZP.261.8.2026.docxdocx
- Załącznik nr 3.1 do SWZ - STWiORB - Pawilony - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 3.2.do SWZ - STWiORB - Roboty rozbiórkowe pawilonów - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 3.3 do SWZ - STWiORB - Kotłownia - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 3.4.do SWZ - STWiORB - Roboty rozbiórkowe kotłowni - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 4 do SWZ - Projekt. postanow. umowy PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 5.1 do SWZ - Przedmiar robót - Pawilony - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 5.2 do SWZ - Przedmiar robót - Kotłownia - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 6.1 do SWZ - Projekt rozbiórki - Pawilony - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 6.2 do SWZ - Projekt rozbiórki - Kotłownia - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 7.1 do SWZ - Opis techniczny rozbiórki Pawilony - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 7.2 do SWZ - Opis techniczny rozbiórki Kotłownia - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa kotłowni.7z7z
- Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa pawilonów.7z7z
- Ogłoszenie o zamówieniu PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Wyjaśnienia nr 1 treści SWZ - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- SWZ - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Wyjaśnienia nr 2 treści SWZ - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do wyjaśnień - Plan sytuacyjny terenu.pdfpdf
- Załącznik nr 2 do wyjaśnień - Ekspertyza konstrukcyjno-techniczna.pdfpdf
- Załącznik nr 3 do wyjaśnień - Decyzje rozbiórki Kotłowni.pdfpdf
- Załącznik nr 4 do wyjaśnień - Decyzje rozbiórki Pawilonów.pdfpdf
- Załącznik nr 5 do wyjaśnień - Inwentaryzacja.7z7z
- SWZ - PZP.261.8.2026 po zmianach 17.07.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 4 do SWZ - Projekt. postanow. umowy po zm. z 17.07.pdfpdf
- Wyjaśnienia nr 3 treści SWZ - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do wyjaśnień nr 3 - Rysunek PZT.pdfpdf
- Załącznik nr 2 do wyjaśnień nr 3 - Droga techniczna.jpgjpg
- Załącznik nr 3 do wyjaśnień nr 3 - Decyzja nr 71-25.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zam. 21.07.2026 - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- SWZ - PZP.261.8.2026 po zm. z 21.07.2026.pdfpdf
- Informacja o kwocie na sfinansowanie zam..pdfpdf
- Informacja z otwarcia ofert - PZP.261.8.2026.pdfpdf
- Informacja o wyborze najkorz. oferty - PZP.261.8.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.