Kompleksowa dostawa energii cieplnej dla nieruchomości w Warszawie
Zamawiający: zmw-waw (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową dostawę energii cieplnej (sprzedaż i dystrybucja) dla 12 nieruchomości w Warszawie należących do Miasta Stołecznego Warszawa. Umowa na czas określony: od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r. Szacowane zużycie to 14 179,561 GJ. Minimalna wartość zamówienia i zakres dostawy wynosi 50%.
Kluczowe wymagania
- Ważna koncesja na obrót energią cieplną oraz wytwarzanie energii cieplnej wydana przez Prezesa URE
- Posiadanie aktualnej umowy z przedsiębiorstwem dystrybucyjnym na obszarze punktów poboru (jeśli wykonawca nie jest dystrybutorem)
- Zapewnienie dostaw ciepła do wszystkich nieruchomości objętych zamówieniem
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DPP.28.14.2026(TUU.PN)
Numer postępowania DPP.28.14.2026(TUU.PN)
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Kompleksowa dostawa energii cieplnej
Sprzedaż i dystrybucja energii cieplnej do 12 obiektów w Warszawie (m.in. ul. Jana Kazimierza, ul. Sokratesa, ul. Szpitalna).
Dokumenty (24)
- Dane kontaktowe
- Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - Istotne postanowienia umowy.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Formularz cenowy.docxdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docxdocx
- Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie art. 5k.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu 424921-2026.pdfpdf
- Wyjaśnienie treści SWZ z dnia 08.07.2026 r..docxdocx
- Ogłoszenie o zamianie ogłoszenia 472614-2026-PL.pdfpdf
- Modyfikacja treści SWZ z dnia 09.07.2026 r..docxdocx
- Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia po modyfikacji z dnia 09.07.2026 r..docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - Istotne postanowienia umowy po modyfikacji z dnia 09.07.2026 r..docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Formularz cenowy po modyfikacji z dnia 09.07.2026 r..docxdocx
- Specyfikacja Warunków Zamówienia.docdoc
- Specyfikacja Warunków Zamówienia po modyfikacji z dnia 15.07.2026 r..docdoc
- Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia po modyfikacji z dnia 15.07.2026 r..docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy po modyfikacji z dnia 15.07.2026 r..docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Formularz cenowy po modyfikacji z dnia 15.07.2026 r..docxdocx
- Wyjaśnienie i modyfikacja treści SWZ z dnia 15.07.2026 r.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie 491783-2026-PL.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.